JOLANTA CZAJKA – Trening CANTIENICA®-Program Power


12193336_188925611443408_4962457223530472382_n„Moje życie, od kiedy pamiętam, było niezwykłe. Słuchałam intuicji i serca. Choć nie zawsze 🙂
Wiem, że budziłam się najpierw dla siebie. A teraz mogę dzielić się tym, co otrzymałam. I tak pojawiła się na mojej drodze metoda CANTIENICA®.

Przez ostatnie lata, poza działaniami artystycznymi, projektowaniem wnętrz, bardzo dużo czasu oddałam naturalnym aktywnościom życia. Tak, naturalnym, takimi, jakimi są: odżywianie, powracanie do siebie (Coach Rekonektywny), przebywanie w naturze, uprawianie ogrodu, wzajemna komunikacja…Zawsze wykonywałam ćwiczenia fizyczne. Ale moje ciało wołało o więcej… że jeszcze coś mam zrobić dla siebie. I tak zaczęłam ćwiczyć metodą CANTIENICA®. To był ten brakujący element. Teraz czuję to całą sobą. Codzienna radość z odczuwania zmian we własnym ciele obudziła we mnie szybko pomysł zostania instruktorem CANTIENICA®-Program Power. To tak, jakby czterolistna koniczyna została świadomie obdarowana piątym listkiem.

Moja odwieczna pasja do sztuki i piękna, połączona z wrażliwością na kolor, kształt, dźwięk, formę pozwoliła równie szybko dostrzec, że widok stojącej sarny w ogrodzie czy szumiącego drzewa z dumną koroną…to tak, jak widok naszego ciała, uważnego w odprężeniu, naturalnie prostego, budzącego nasze zmysły i radość…. Cóż więcej?

Tak naprawdę, to całe moje życie jest moją wielką pasją. Tym piątym listkiem jest metoda CANTIENICA®.
Serdecznie zapraszam na moje zajęcia 🙂