WYPRAWA PO WARTOŚCI – warsztaty coachingowe z Patrycją Kosiarkiewicz.


Mapa niedostępna

Data/Czas
Data - 07/10/2017 - 31/12/2017
10:00 - 18:00

Kategorie


 TERMIN W TRAKCIE USTALANIA

zapisy pod nr tel. 506 236 545

wyprawa-dobre-w-tle-1

Witaj! Nazywam się Patrycja Kosiarkiewicz. Jestem coachem ACC ICF, piszę również piosenki. Istnieje spora szansa, że je znasz 🙂
Chcę Cię dziś zaprosić na mój warsztat połączony z elementami coachingu grupowego zatytułowany Wyprawa Po Wartości. Brzmi intrygująco, prawda?

Wyprawa to ruch ku czemuś. Chyba, że idziemy ot tak sobie, by zaczerpnąć powietrza i przyjemnie zmęczyć ciało. Jednak nawet wówczas idziemy po coś – poszukujemy wytchnienia, odprężenia, jednym słowem rekreacji. My również będziemy w takim ruchu. Będziemy szukać i znajdować (obiecuję!) to, co jest ważne DLA CIEBIE. Nie dla innych, Twoje mamy, Twojego dziecka, Twojego partnera, Twojego szefa, czy społeczeństwa. Dla Ciebie.

Pędzimy przez życie tak szybko, że często nie wiemy co się dla nas tak naprawdę liczy. Ta rozpędzona lokomotywa zatrzymuje się dopiero w obliczu niełatwych okoliczności – dla wielu z nas są one czasem przebudzenia. Nagle okazuje się, że to co wydawało się priorytetem, schodzi na plan dziesiąty, a na plan pierwszy wysuwają się rzeczy, o które byśmy siebie nawet nie podejrzewali. Przecieramy wtedy oczy ze zdumienia i pytamy: jak mogłem / mogłam się tak mylić? Każdy potrzebuje wewnętrznej wiedzy o sobie, odpowiedzi na pytania: czego tak naprawdę mam się trzymać się w życiu, by koniec końców uznać je za udane. Nie każdy tę wewnętrzną wiedzę posiada.

Mój warsztat ma zbliżyć CIEBIE do tej wiedzy. A jeśli czujesz, że już ją masz, może być Twoim SPRAWDZAM. Bo tak samo jak warto raz do roku wykupić polisę czy pojechać na wakacje, tak samo warto dać sobie w prezencie takie SPRAWDZAM. I zadać sobie to ważne pytanie: czy idę za własnym głosem czy może realizuje plan kogoś innego?

Zatem zapraszam Cię do synergicznego doświadczenia, tego słynnego 1 + 1 = 11. Będziemy w grupie świetnych babek / facetów i będziemy dawać sobie prezenty – sprawdzimy jak jest u mnie, jak u Ciebie, co możesz wziąć od innych, co możesz innym dać. Gdy już odnajdziemy to co ważne, popracujemy nad strategiami, by dostarczyć sobie tego w jak największych ilościach. Wyjdziemy wzmocnieni, nowi, utwierdzeni i silni. Takimi nas chcę zobaczyć po tym spotkaniu i jestem przekonana, że tak się właśnie stanie.

Zapisz się na wydarzenie już dziś, bądź za nami i UWAGA… MAMY JEDYNIE 14 MIEJSC!

Rezerwacją miejsca jest przedpłata na konto, zwrotna w momencie odwołania zajęć z przyczyn leżących po stronie organizatora.

Oto dane do przelewu

Elżbieta Czaczkowska – Białystok

73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

CZAS: 12 listopada 2016r. w godz. 10-18.00 (w tym 1,5-godzinna przerwa na obiad)

KOSZT: 200zł

MIEJSCE: w trakcie uzgadniania

ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE: Elżbieta t. 506 236 545, letsbe@o2.pl

5f992ed6-bb47-11e4-ac82-0025b511229e
Patrycja Kosiarkiewicz ==================>>>

autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka, wydała 6 albumów, współpracowała z wieloma artystami, jest m.in współtwórczynią zeszłorocznego bestsellera – płyty Atom zespołu Tabb & Sound’N’grace. Posłuchaj jednego z jej utworów 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=54TBU92tdzw

Prowadzi stronę: www.patrycja.pl Jest również profesjonalnym coachem. Posiada akredytację ACC ICF oraz certyfikaty i dyplomy wiodących polskich szkół coachingu. Ma na swoim koncie ponad 300 godzin szkoleniowych i dobrze powyżej 100 godzin pracy z klientami w sesjach indywidualnych ii grupowych. Mieszka w Zielonej Górze, prowadzi na Facebooku stronę o coachingu: https://www.facebook.com/coachingzielonagora/

CO O WARSZTACIE MÓWIĄ JEGO UCZESTNICY? – zapraszam Cię do przeczytania relacji blogerki Agaty Lipiec, która uczestniczyła w warsztacie Wyprawa Po Wartości ( w wersji 3 godz) podczas konferencji Blog Forum Gdańsk: http://wybiegane.pl/kazdy-potrzebuje-coacha/

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ? – nie chcę dużo zdradzać. Obiecuję, że będzie twórczo, mądrze i bardzo bezpiecznie. Zadbam, byś czuła się/ czuł się komfortowo. Będziemy dużo przebywać w przestrzeni serca, pokłonimy się też naszemu wewnętrznemu dziecku. Żadnej presji, dużo lekkości, wglądy, inspiracja i sięganie po swoje. Intencja jest taka, byś wyszła / wyszedł z czymś konkretnym.

ILE CZASU MUSZĘ PRZEZNACZYĆ? – cały dzień od 10 do 18. ( W tym przerwa obiadowa)

CO MUSZĘ PRZYNIEŚĆ? – dobry humor. To przede wszystkim. Poproszę Cię też o otwartość i jeśli to możliwe zastanowienie się przed naszym spotkaniem, co byś chciała / chciał z niego wynieść.

CZY DOWIEM SIĘ CZEGOŚ O SAMYM COACHINGU? – absolutnie tak. Pracując z ludźmi, prowadząc warsztaty rozwojowe, realizuję tym samym moją misję edukacyjną. Chcę, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o metodzie z pierwszej ręki – czyli od kogoś kto praktykuje coaching tak jak został on wymyślony. Dodatkowo, chcę by ludzie doświadczyli mocy metody i narzędzi jakie ona proponuje. Do tego potrzebne jest żywe doświadczenie, własny wgląd, przeżycie „na własnej skórze”. Moje warsztaty są tak zaprojektowane, by to się mogło zdarzyć. I do tego Cię zapraszam!

CZY BĘDZIESZ NAS MOTYWOWAĆ? – Nie. Użyję technik coachingu grupowego. Tu nie chodzi o to, bym gadała, gadała, gadała. Coaching jest o Tobie, nie o mnie. Poprowadzę spotkanie w taki sposób, byś mogła/ mógł doświadczyć czegoś, co da Ci impuls by ruszyć z kopyta, z czymkolwiek ruszyć potrzebujesz.

ZAPRASZAMY