Wykłady, szkolenia, konferencje dotyczące rozwoju osobistego – Dla Ciebie :)

Ceremonia KAMBO w Białymstoku


Data/Czas
Data - 22/04/2016 - 24/04/2016
Całodniowe

Kategorie


Zapraszamy na ceremonię Kambo

 22 -24 kwietnia 2016 w Białymstoku

3Kambo (inaczej Sapo) to potężne lekarstwo z Amazonii.

Jest to śluz żaby żyjącej w północnej części lasów deszczowych (Giant Green Monkey Frog, po łacinie Phyllomedusa Bicolor).  Jego zadaniem jest ochrona żaby przed drapieżnikami, ponieważ dla nich jest to silnie trująca substancja. Dla człowieka przy odpowiednim zastosowaniu jest to uzdrawiający lek.

Kambo było tradycyjnie używane w Boliwii, Brazylii, Kolumbii, Peru, Gujanie Francuskiej, Surinamie i Wenezueli by leczyć choroby tj. ukąszenia węży, malaria, gorączka i infekcje. Inne tradycyjne zastosowania Sapo to: szczepionka przed wirusami oraz lek na wszelkiego rodzaju negatywne energie zwaną panemą. Myśliwi stosowali Kambo przed polowaniem by zwiększyć siły i wytrzymałość organizmu.

Kambo jest jednym z najsilniejszych naturalnych antybiotyków na świecie. Ma bardzo pozytywne działanie na wzmocnienie układu immunologicznego oraz oczyszczenie organizmu z toksyn. Podnosi siły witalne. Poprzez oczyszczenie mózgu z toksyn wiele ludzi ma uczucie większej klarowności umysłu. Kambo przywraca nasze ciało do jego naturalnego potencjału.

indeks

Kambo pomaga leczyć: depresja, zespół przewlekłego zmęczenia, candida, migrena, alergie, aids, cukrzyca, rak, parkinson, reumatyzm, uzależnienia, detoks, problemy z zapłodnieniem i wiele innych.

 

Skład chemiczny Kambo to głównie peptydy (krótki łańcuch aminokwasów), które są bardzo pożyteczne dla ludzkiego organizmu. Aktywują one ważne funkcję w organizmie. Niektóre z tych peptydów wyrównują ciśnienie krwi, mają silne działanie przeciwbólowe, oczyszczają organizm z toksyn, działają antywirusowo, antybakteryjnie, antygrzybiczo, redukują komórki rakowe.

Na poziomie duchowym Kambo balansuje energie w organizmie oraz pomaga w uwolnieniu wypartych emocji, które już nam nie służą. Dodaje sił by przezwyciężyć trudności oraz klarowniej zobaczyć trudne życiowe sytuacje. Pomaga nam wrócić do najgłębszej prawdy naszych serc i żyć w zgodzie z nią.

Pozyskiwanie Kambo odbywa się bez żadnego uszczerbku na zdrowiu żaby. Nie ucieka ona przed ludźmi. Łatwo jest ją złapać i patyczkiem z jej policzków zebrać wydzielinę.

Kambo jest legalne na całym świecie. Nie ma właściwości halucynogennych.

ÒKamboÓ o ÒSapoÓ es una medicina tradicional usada por las tribus ind’genas amaz—nicas de la regi—n occidental de la Amazon’a. Es una especie de rana (Phyllomedusa Bicolor) y su secreci—n natural contiene una sustancia que actœa como poderoso energizante natural, capaz de combatir y eliminar disturbios de salud en el ser humano, aumentando adem‡s, la eficiencia del sistema inmunol—gico. Santiago, Chile 22-02-2009 (Alvaro de la Fuente/TRIPLE.CL) CONTACTOS: VURò medicinakambo@gmail.com 06/8458238, Florencio Vergara 9-325-62-03 fvep@hotmail.com.

Kambo aplikuję się na skórę. Najpierw delikatnie przypala się wierzchnią warstwę naskórka przy pomocy patyczka tworząc małe punkty na które następnie nakłada się substancję. Ilość i miejsce tych punktów jest dobierane indywidualnie dla każdej osoby. Podczas zabiegu nie ma krwi. W bardzo krótkim czasie (około 1 minuty) lekarstwo dociera do każdej komórki ciała. Kambo skanuje organizm i wędruję w miejsca gdzie potrzebne jest uzdrowienie.

Każdej osobie przed pierwszym zabiegiem zostanie najpierw podany punkt testowy, który określi wrażliwość na substancje. Na tej podstawie zostanie dobrana odpowiednia ilość punktów.

Częste odczucia w trakcie zabiegu to przede wszystkim nudności spowodowane uwolnionymi toksynami. Woda wypita w dużej ilości bezpośrednio przed zabiegiem ma za zadanie pomóc zwymiotować to co nie służy naszemu zdrowiu. W trakcie leczenia możliwe są także następujące objawy: biegunka, drgawki, utraty przytomności na kilka sekund, opuchlizna w rejonie szyi i twarzy, pocenie się, odczucie przyśpieszonej akcji serca, krótkotrwałe bóle w miejscach gdzie następuję uzdrawianie …. Każda osoba odczuwa swoja przygodę z Kambo w inny sposób i każdy zabieg różni się intensywnością oraz odczuciami.

Zabieg Kambo trwa 20 – 40 minut. Jednak cała ceremonia może trwać 2 – 3 godziny ( z uwagi na czas poświęcony na wcześniejszą rozmowę, odpoczynek po ceremonii itp.)

Przeciwskazania:

– osoby poniżej 18 roku życia

– kobiety w ciąży

– kobiety karmiące piersią dzieci do 1 roku życia

– poważne choroby serca

– osoby z diagnozą psychiatryczną

Szczegółowe informacje odnośnie zabiegu oraz jak się do niego przygotować znajdziesz tutaj: http://kambospirit.com/pl/zabiegi/
Prowadząca ceremonię to Anna Satya Szczepkowska.

12038224_10153248300684611_1088781730226664230_nJestem Praktykiem Kambo. Ukończyłam trening IAKP ( International Association of Kambo Practitioners, www.iakp.org )

Jestem pasjonatką rozwoju osobistego, duchowości i życia w zgodzie z naturą. Studiowałam psychologie i psychologie zorientowaną na proces. Przez 3 lata prowadziłam centrum rozwoju osobistego. Od roku 2013 odkrywam siebie u boku Aishy Salem (www.aishasalem.com), która jest moją wielką inspiracją. Jestem miłośniczką podróży i fascynatką koni.

Moja przygoda z Kambo zaczęła się 2014 roku podczas pobytu w Hiszpanii. Tam natknęłam się na informacje o tajemniczej żabie z Amazonii. Energia płynąca z ogłoszenia dosłownie mną wstrząsnęła. Nie miałam wyboru wiedziałam, ze potrzebuję poddać się uzdrowieniu. Po pierwszej ceremonii było dla mnie jasne, że czeka mnie jeszcze wiele spotkań z Kambo. Moja dusza bardzo pragnęła integracji jej mocy. Po drugiej ceremonii, wiedziałam, że będę pracować z Kambo. Dostałam jasny przekaz, że to moja ścieżka. Czułam się jak w domu podczas gdy żaba leczyła mnie i innych wokół. Od początku mojej relacji z Kambo miałam wrażenie, że to duch żaby mnie wybrał a nie ja jego. Głęboko wierze w moc tego lekarstwa. Moje życie zmieniło się i zmienia diametralnie odkąd zaczęłam stosować Kambo. Jest we mnie znacznie więcej energii życiowej, pewności siebie i otwartego serca. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę dzielić się tym co kocham z innymi. VIVA KAMBO !

Dodatkowe informacje i zapisy:

Elżbieta tel. 506 236 545