Ceremonia dźwięku z Nelly Radwanowską – Białystok


Data/Czas
Data - 13/02/2016
20:00 - 21:30

Lokalizacja
Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok. 7

Kategorie


” Życie we wszystkich jego przejawach  jest Muzyką, wystarczy ją tylko Słyszeć i Tańczyć w jej Rytm”- Nelly Radwanowską

ZAPRASZAMY

Ceremonia dźwięku z Nelly Radwanowską

13 lutego 2016 r. godz. 20.00

Centrum AJNA ul. Waryńskiego 4 lok. 7 Białystok

Wstęp: 60 zł/os  lub 30 zł/os dla uczestników weekendowych warsztatów Odzyskaj Siebie

 

 

kamertonCały Wszechświat jest Utkany z Dźwięku,będącego Świadomą Energią, utkaną z czujących cząsteczek  Istnienia.

Dźwięk uwalnia nas z  dualizmu wytwarzanego przez umysł, dzięki czemu „przenosimy się” poza Iluzję Czasu i Przestrzeni, bo tylko w niej „dzieje się” doświadczanie „chorób i dramatów losowych”.

Wszystko co nas otacza i czym jesteśmy wydaje swój dźwięk i nim jest.

Cały wszechświat jest  rezonansem, a więc wszystkie żywe Istoty również nim są. Każdy organ, komórka, tkanka czy płyn wytwarza swoje  pole rezonansowe,  filharmonię dźwięków . Nauka nazywa je elektromagnetycznym polem morfogennym.

Dźwięk generuje prąd elektryczny, który stwarza warunki do powstania pola magnetycznego.Zatem wprowadzając umiejętnie dźwięk do układu bioenergetycznego człowieka, przywraca się pierwotny stan równowagi ,warunkujący stan biologicznej harmonii.w takim stanie Istota uzdrawia się sama….strona-8

Moja rola sprowadza się do zainicjowania powrotu harmoniki ciała do jego pierwotnej Sygnatury Dźwiękowej, która umożliwia zdrowienie.

Ludzkie DNA , mające potencjał 12-wymiarowego systemu operacyjnego, jest  aktywne u większości ludzi jedynie w zakresie 3 -wymiarów , czyli 3 nici. Aktywacja kolejnych nici DNA jest równoznaczna z ewolucją naszego gatunku, której bieg można przyspieszyć, poprzez wprowadzanie określonych harmonicznych kodów aktywacyjnych na poziom uśpionych struktur DNA .

 

strona-7

Dźwięki te ,stanowiące “muzykę sfer” umożliwiają nam odzyskanie stanu równowagi i zdrowia na wszystkich doświadczanych przez nas poziomach: Ciała, Emocji i Umysłu.

Poprzez  nastrojenie organizmu następuje  jego wyleczenie.

Każdy organ można wyleczyć w oparciu o zjawisko rezonansu

 

Wyćwiczony Głos ludzki jest  najdoskonalszym nośnikiem kodów otwierających potencjał DNA , a co za tym idzie uruchamia mechanizmy samo-zdrowienia i rozpraszania niekorzystnych wzorców informacyjnych w polu eterycznym, co ułatwia odzyskanie komunikacji z samym sobą w rozumieniu Istotowym.

Należy jednak zawsze pamiętać, że  stan naszego zdrowia  i świadomości zależy w dużej mierze od tego ile własnej pracy dołożymy do wspólnego procesu „stawania się” zdrowym i świadomym. strona-9