Piątkowy trening CANTIENICA®


Data/Czas
Data - 22/04/2016
Całodniowe

Lokalizacja
Białystok, ul. Zwycięstwa 10

Kategorie


Zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych treningiem

CANTIENICA®-Program Power.

Wykonując ćwiczenia CANTIENICA® osiągamy lekkość poruszania się, która wpływa na samopoczucie, jak i sprawne wykonywanie codziennych czynności.
Ciało pozbawione bólu, obciążenia stawów, elastyczne jest zawsze gotowe do działania, jak kot jest zawsze gotowy do skoku.
Stosowanie w czasie ruchu zasady CANTIENICA®- sprężenia w naprężeniu, sprawia, że ruch ciałem jest bezpieczny dla kręgosłupa.
W czasie treningu CANTIENICA® sprzężenie mięśni głębokich napina kształty, udoskonala ich formę, niezależnie od wagi, wieku.
Już samo prawidłowe wg CANTIENICA® ustawienie miednicy, stóp i tułowia sprawia, że osiągamy taki efekt. Utrwalenie tego efektu zależy od uważności w codziennym poruszaniu się i systematyczności w wykonywaniu ćwiczeń.
I tego uczymy się w czasie treningu CANTIENICA® Jak prawidłowo utrzymywać postawę w czasie codziennych czynności, aby odczuwać przyjemność sprawnego ciała! Usunąć problemy czy uniknąć ich w przyszłości, między innymi dolegliwości bólowych, dysfunkcji ruchowych.

A tak o CANTIENICA® mówi Benity Cantieni – twórczyni metody: eby_cantieni_benita_20151006_MF4_9679w-e1447602610343

„Po raz pierwszy miałam uczucie, za którym tęskniłam przez 43 lata. Nazwałam je „Tiger Feeling”. Uczucia tego nie chciałam nigdy więcej stracić, nigdy więcej. Dałam sobie dokładnie trzy dni na to, by włączyć stosowanie dna miednicy *) na co dzień … trzeciego dnia poczułam, jak mnie niesie. Pomiędzy wierzchołkiem głowy a stopami zaciągnęłam pośrednią kondygnację. Tułów nie wisiał już ciężko w nogach, nie, on unosił się, dźwigany przez dno miednicy, solidnie wsparty. Ramiona odczułam lżejsze, głowa uniosła się nagle dostojnie, kręgosłup poczuł się dłuższy, lżejszy, rozciągnięty. Nogi poruszały się jakby same z siebie, stopy poczuły się całkiem inaczej. Podczas chodzenia czułam, jakby jakieś niewidzialne ręce podnosiły moje pośladki. W tym momencie stało się dla mnie jasne: to nie siła ciężkości nas kurczy, sami to robimy, ponieważ po prostu już nie umiemy odpowiednio używać naszego ciała.”


Kiedy przyjmiemy tę metodę do naszego życia, ono zmieni się!
I Ty też możesz doświadczyć tej metody na sobie, po prostu wypróbuj!
I poczuj zmianę! W ciele, w życiu!


Zajęcia trwają

1,5 godziny – grupa początkująca

1 godzinę – grupa zaawansowana

ZGŁOSZENIE I REZERWACJA UDZIAŁU

Zgłoszenie:  Elżbieta Czaczkowska + 48 506 236 545          e-mai: letsbe@o2.pl

 

KOSZT ZAJĘĆ

18.00 – 19.30 – Grupa początkująca – wprowadzenie i zajęcia ruchowe – cena 45 zł

19.45 – 20.45 – Grupa zaawansowana – Program Power

pierwszy miesiąc uczestnictwa w zajęciach- 160 zł/4 zajęcia

drugi miesiąc – 160 zł/5 zajęć

trzeci miesiąc i dalej – 160 zł/6 zajęć

 

Rezerwacja miejsca dokonuje się poprzez dokonanie wpłaty na rachunek bankowy:
Jolanta Czajka
Millennium
82 1160 2202 0000 0002 1534 3111
Tytuł płatności: Za CAN

 

Zajęcia można odwołać na 48 godz przed terminem treningu bez utraty możliwości odrobienia.

*oferty specjalne, ważne do końca lutego

Zajęcia indywidualne po wcześniejszym ustaleniu terminu 100,00 zł./ 1 godz.

 

JAK UBRAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA CANTIENICA®?
Nie jest wymagane żadne specjalne sportowe ubranie, natomiast idealne jest ubranie przyległe do ciała z materiału stretch. Przylegające ubranie ułatwia CANTIENICA®-Instruktorowi oraz ćwiczącemu staranniejsze zważanie na subtelności ciała, elastyczne zapewnia swobodę ruchów, w szczególności w obrębie stawów miednicy i barkowych. Ważne jednak, aby czuć się swobodnie. Praca instruktora polega m. in. na coachingu poprzez dotyk, zatem do uczestnictwa w zajęciach grupowych wskazany jest długi rękaw i długie nogawki. Na stopy bezpoślizgowe skarpety.

Miejsce zajęć : ARTEA Otwarta Przestrzeń Artystyczna ul. Zwycięstwa 10 lok.106,

Zajęcia poprowadzi Jolanta Czajka12193336_188925611443408_4962457223530472382_n

„Moje życie, od kiedy pamiętam, było niezwykłe. Słuchałam intuicji i serca.
Wiem, że budziłam się najpierw dla siebie. A teraz mogę dzielić się tym, co otrzymałam. I tak pojawiła się na mojej drodze metoda CANTIENICA®.

Przez ostatnie lata, poza działaniami artystycznymi, projektowaniem wnętrz, bardzo dużo czasu oddałam naturalnym aktywnościom życia. Tak, naturalnym, takimi, jakimi są: odżywianie, powracanie do siebie (Coach Rekonektywny), przebywanie w naturze, uprawianie ogrodu, wzajemna komunikacja…Zawsze wykonywałam ćwiczenia fizyczne. Ale moje ciało wołało o więcej… że jeszcze coś mam zrobić dla siebie. I tak zaczęłam ćwiczyć metodą CANTIENICA®. To był ten brakujący element. Teraz czuję to całą sobą. Codzienna radość z odczuwania zmian we własnym ciele obudziła we mnie szybko pomysł zostania instruktorem CANTIENICA®-Program Power. To tak, jakby czterolistna koniczyna została świadomie obdarowana piątym listkiem.

Moja odwieczna pasja do sztuki i piękna, połączona z wrażliwością na kolor, kształt, dźwięk, formę pozwoliła równie szybko dostrzec, że widok stojącej sarny w ogrodzie czy szumiącego drzewa z dumną koroną…to tak, jak widok naszego ciała, uważnego w odprężeniu, naturalnie prostego, budzącego nasze zmysły i radość…. Cóż więcej?

Tak naprawdę, to całe moje życie jest moją wielką pasją. Tym piątym listkiem jest metoda CANTIENICA®.
Serdecznie zapraszam na moje zajęcia :)

 

12295336_1046138675452974_124438684952734179_nW czasie treningu CANTIENICA® sprzężenie mięśni głębokich napina kształty, udoskonala ich formę, niezależnie od wagi, wieku…Już samo prawidłowe wg CANTIENICA® ustawienie miednicy, stóp i tułowia sprawia, że osiągamy taki efekt. Utrwalenie tego efektu zależy od uważności w codziennym poruszaniu się i systematyczności w wykonywaniu ćwiczeń.

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Małgorzatą Żarnowską Cantienica – obudź inteligencję swojego ciała