BARSujemy czyli obdarowywanie i otrzymywanie sesji Access Bars


Data/Czas
Data - 12/09/2018
18:00 - 21:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


Kochani ♥
Zapraszamy wszelkiej maści praktyków Bars na wspólne barsowanie 🙂

Zapraszamy również osoby chętne do doświadczenia sesji Bars na własnej główce 🙂 To potężne narzędzie pomoże Wam wkroczyć w nowy rok z nową przestrzenią otwartości na otrzymywanie, wiedzenie, bycie… bez obciążeń z przeszłości, zbędnych ograniczających punktów widzenia, myśli, emocji, obaw, którym nadaliście znaczenie.
Po sesji poczujesz sie jak ptak, który po latach niewoli w końcu stał się wolny i jest gotów do lotu.

A od strony technicznej 😉 wygląda to tak:
Bars to 32 punkty na głowie, w których przechowujesz wszystkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy., którym nadałeś znaczenie w jakimkolwiek wcieleniu.
Myśli, emocje i uczucia są niczym innym niż polaryzacją, tworzącą separację i odcinająca nas od pełnej wymiany ze wszechświatem, czyli od przyjmowania.
Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu.
Spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na dostęp do Twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń i punktów widzenia, w oparciu o które działałeś od dzieciństwa
Ma wtedy miejsce coś na kształt naciśnięcia klawisza „USUŃ” na twoim komputerze wszystkich zbędnych plików, aby dłużej tam nie pozostawały i nie były automatycznie wywoływane.

Metoda Bars to sposób na powrót do swojego Wewnętrznego Domu i spotkanie się ze swoją Świadomością. To powrót do działania w życiu z poziomu Stwórcy swojej rzeczywistości.

Pragniemy, aby jak największą ilość ludzi skorzystała z dobroczynnego wpływu rozkodowywania Bars Poprzez powrót do świadomości jednostek, wspólnie popchniemy ludzkość ku spełnieniu w pieknie, radości i harmonii.

Zatem w ramach projektu „Szerzenie świadomości wśród białostockiej ludności.” 🙂 zapraszamy wszystkich Wojowników Światła na spotkanie. Wspólnie porozmawiamy o sprawach dla nas istotnych.
Już czas w pełni otworzyć się na korzystne dla świata zmiany.
Ziemia na nas czeka ♥

Miejsce: Sztuka Kochania – Instytut pozytywnych Wibracji Białystok, ul. Waryńskiego 6/6

Koszt uczestnictwa: 20 zł praktycy, 50zł osoby, które chciałyby doświadczyć sesji

Dodatkowe informacje i zapisy:
Basia Jońca – 500 171 273
Elżbieta Czaczkowska – 506 236 545