Klasa Access Bars®.


Data/Czas
Data - 17/12/2016
Całodniowe

Kategorie


13178692_1755576637994664_5500183776189872278_nCzym jest Access Bars®?

Na naszej głowie znajdują się 32 punkty ( Barsy). Poprzez delikatne ich dotknięcie , uaktywnia się przepływ energii, uwalniając jednocześnie elektromagnetyczne naładowania uwięzione we wszystkich myślach, emocjach, postanowieniach, decyzjach, opiniach lub uzależnieniach dotyczących różnych aspektów życia: komunikacji, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się i wielu innych. Po sesjach Access Bars® w najgorszym wypadku poczujesz się jak po wspaniałym masażu, w najlepszym – może odmienić się całe Twoje życie.

Poniżej kilka relacji osób doświadczających „barsowania”:

„Zrobiłam juz kilka sesji Bars. Będę robić dalej. U każdej z osób zaszły takie zmiany w życiu, że trudno uwierzyć. Nagle z dnia na dzień dostały pracę o której szukały od dawna. Znalazły nowe mieszkanie i relacje z ludźmi zmieniły się na lepsze.”
„To jest coś czego nigdy wcześniej nie doznałam, czuję odprężenie, jakbym lewitowała”
„Po sesjach Bars zauważyłam, że mój umysł został zresetowany i zregenerowany, poczułam się lekko i mogłam zacząć działać, zmieniło się moje myślenie, wrzuciłam na luz, jestem spokojniejsza, zrelaksowana, mniej się przejmuję.”
„Na początku sesji pojawił się ból w okolicy kości krzyżowej, po chwili poczułem ulgę, zaczęło wszystko odpuszczać, dawno już tak się nie poczułem, głęboki spokój, rozluźnienie w całym ciele, taka wewnętrzna równowaga”

 

Jakim wsparciem dla Twojego życia może stać się Access Bars®?

Klasa (kurs) Access Bars® to jednodniowe ( 8-godzinne) praktyczne zajęcia, podczas których nauczysz się samodzielnie wykonywać sesję Bars. Doświadczysz tego zabiegu 4 razy: dwa razy otrzymasz i dwa razy podarujesz. Wspólnie obejrzymy krótki film prezentujący Access BARS® . Otrzymasz również materiały instruktażowe (w języku polskim) oraz certyfikat uprawniający do wykonywania sesji, również odpłatnie. Szkolenie daje także nieograniczone możliwości wymiany zabiegiem z innymi praktykami Bars na całym świecie.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

„Wszystko, czego uczysz się na warsztatach Bars ma zastosowanie w twoim życiu bez względu na to, co to jest. Jeśli będziesz robić komuś wyłącznie sesje Bars , z czasem on stanie się świadomy. Klasy Bars potęgują prędkość, z jaką następują zmiany. Wykonując wyłącznie sesje Bars zmiana i tak nastąpi. To jakbyś włączył wirus komputerowy, który z czasem zniszczy bank komputera zwany pamięcią. Rób sesje Bars jak największej liczbie osób. Wystarczy jedna sesja Bars, a będzie to jak włączenie automatycznego systemu, który będzie działał tak długo, dopóty nie będzie już myśli, uczuć czy emocji, które były gromadzone w którymkolwiek z wcieleń. Jeśli czujesz, że masz problem, poproś o sesje Bars” G.M.Douglas, twórca Access Bars®

 

Koszt kursu w Polsce to 890PLN, osoby powtarzające i młodzież 16-17lat – 50% zniżki ; dzieci i młodzież do lat 15 mają wstęp wolny ( w obecności płacącej osoby dorosłej)

ZAPRASZAM 🙂
Basia Jońca
Certyfikowany Access Bars Facilitator

rejestracja na klasę i dodatkowe info:
Elżbieta: 506 236 545
Basia: 500 171 273