FLOW – sztuka życia


Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data - 17/03/2017 - 31/12/2018
00:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


Dotyk to wrota do raju

„Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednia osobą… i z dobrych powodów.”

Witaj na mojej stronie nazywam się Elżbieta i zapraszam Cię do ekscytującej podróży w świat dotyku uzdrawiającego ciało, umysł i duszę.
Zajmuję się pracą z ciałem i masażem, który czuję jako modlitwę, traktuję jako skuteczne narzędzie do pracy z energią i kreowania rzeczywistości. Pasjonuję się wiedzą starożytnych taoistów, dotyczącą utrzymania zdrowia na wszystkich poziomach istnienia człowieka. Cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem i możnością wspierania go w procesie zdrowienia, harmonizowania życia, wzrastania duchowego.
  Prowadzę regularne zajęcia Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet w tradycji białoruskiej, moją nauczycielką jest Oksana Pawlowska, pierwsza propagatorka tej praktyki w Polsce. Z powodzeniem praktykuje zabiegi Access BARS, energetyczny masaż głowy, niezwykle skuteczne i wspierające narzędzie w pracy ze świadomością, z rozpuszczaniem ograniczających przekonań.
Od dawien dawna w różnych kulturach, w formie ceremonialnej, masaż wykonywany był dla wodzów w celu wyciszenia i zwiększenia kreatywnego myślenia przed podjęciem ważnych decyzji.  Stosowny był‚ również w celach uzdrawiania ciała z chorób poprzez uwolnienie od blokad energetycznych w kanałach subtelnych.
W poczuciu zaufania i otwartości na płynący z serca dotyk zanurzysz się we własnej jaźni, sięgniesz rozkosznego niebytu, rozpuścisz w błogim TU i TERAZ… złapiesz flow ze swoim ciałem, ze swoim życiem. Niesiona tą falą zapraszam Cię na zabiegi w Białymstoku:

Niesiona ta falą zapraszam cię na sesje i zabiegi:

Więcej info znajdziesz na moim fanpageu TUTAJ <<
Pozdrawiam w przepływie piękna, radości, harmonii i błogości Elżbieta
Do zobaczenia.
Białystok, ul. Waryńskiego 6/6 SZTUKA KOCHANIA Instytut Pozytywnych Wibracji. Telefon 506 236 545, e-mail: elczaczkowska@gmail.com