Białystok! CANTIENICA-Praca z ciałem. Dwugodzinny Trening!


Data/Czas
Data - 07/10/2016
18:00 - 20:00

Lokalizacja
Białystok, ul. Zwycięstwa 10

Kategorie


CANTIENICA® ponownie w Białymstoku!

14435041_338050663197568_8378622999322272609_o

Nowa formuła zajęć – Trening dwugodzinny raz w miesiącu! 

W KAŻDY DRUGI WEEKEND MIESIĄCA!

Pierwsze zajęcia 7 października, godzina 18.00!

Miejsce – ARTEA Otwarta Przestrzen Artystyczna.

Ta informacja jest dla tych, którzy już doświadczyli tej metody w czasie naszych spotkań, i są chętni do kontynuacji spotkań. Jak i dla tych, którzy poszukują formy treningu dla siebie. Odczuwają potrzebę ruchu, lub mają określone potrzeby zdrowotne.

W czasie CANTIENICA®- Trening ćwiczenia są w rytmie SLOW, bez przeciążeń. Trzeba przyjść, aby poczuć ich działanie. I efekt. Kształtowanie anatomicznie prawidłowej postawy zaczyna się od właściwego ustawienia miednicy, co oznacza aktywację dna miednicy w każdym ćwiczeniu. W CANTIENICA®- Trening nie ma ruchów nieistotnych, przypadkowych. Precyzja instruktażu, a następnie precyzja wykonania ćwiczeń, pozwala osiągać zamierzone cele.
Ciało prostuje się. Odciążone zostają stawy. Rozciągnięte kości. Wyprostowany kręgosłup. Stopy właściwie postawione na ziemi 🙂 I głowa, „na karku”, a właściwie słusznie udekorowana koroną za to, co ciało otrzymuje od treningu CANTIENICA®! To nie tylko plecy i stawy bez bólu, naprężony, i tym samym bezpieczny kręgosłup. To nie tylko wzmocnione dno miednicy. Smukła sylwetka. Płaski brzuch.To nauka poruszania się, siedzenia, stania, które sprzyjają zdrowiu. To nauka poruszania się z siły mięśni głębokich. To odkrywanie swojego ciała, siebie. Sama tego doświadczyłam, i z wielką radością pragnę dzielić się tym z Wami.
Ważne-każdy ćwiczy w ramach własnych możliwości, jak i dla własnych potrzeb. Jest to szczególnie możliwe, ponieważ trening odbywa się w małych, maksymalnie sześcioosobych grupach. Każdy trening jest dla Ciebie!

Jeżeli coś Cię zaciekawiło, chcesz zapytać o więcej informacji lub zapisać się na zajęcia, napisz proszę maila lub zadzwoń: jolanta@slowfitness.pl lub 501 127 111.

Zajecia: 7 Pąździernika 2016, początek: godzina 18.00

Osoby biorące udział po raz pierwszy w trengu CANTIENICA – koszt jednorazowy to 110 pln (konieczność pojawienia się pół godziny wcześniej-wprowdzenie do treningu i kilka słów o metodzie).
Osoby kontynuujące zajęcia CANTIENICA – Koszt udziału w pojedynczych zajęciach dwugodzinnych: 80,00 pln.

Istnieje możliwość rezerwacji godzinnych zajęć indywidualnych: 120 pln., zniźka dla par i rodzin!

Zapraszam do kontaktu i na zajęcia!