CEREMONIA AYAHUASCA


Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data - 17/10/2015 - 18/10/2015
Całodniowe

Lokalizacja
Pensjonat Maciejówka, Borki 33 gmina Gródek woj. podlaskie

Kategorie


CEREMONIA AYAHUASCA 

w Pensjonacie Maciejówka Borki 33 gmina Gródek woj. podlaskie (w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej) dojazd z Białegostoku ok. 30 km (30 min. jazdy samochodem w kierunku na Bobrowniki droga krajowa nr 65) Tutaj możesz poczuć klimat miejsca http://www.maciejowka.eu/index.php/galeria-borki

Koszt jednej ceremonii to:

200 zł – cena za dobę Ceremonii

90 zł – cena za nocleg+śniadanie+obiad+opał do kominka

Decyzja należy do Ciebie 🙂

Pełną kwotę za 2 dni 560 zł lub zaliczkę w wysokości 200 zł należy przelać na konto TYTUŁ ZALICZKI; MACIEJÓWKA 26-27 Dawid Niewiarowski 85 1020 1332 0000 1502 0916 9576

Zgłoszenia i dodatkowe informacje pod numerem telefonu 530-231-326 lub 506 236 545

Plan działań:

1 dzień godz.17.00 zbiórka na miejscu zameldowanie się w ośrodku

godz. 20.00 rozpoczęcie ceremonii

2 dzień godz. 7.00 zamknięcie ceremonii odpoczynek

godz.10.00 śniadanie godz. 14.00 obiad: dania bezmięsne odpoczynek

godz. 20.00 rozpoczęcie ceremonii

3 dzień godz. 7.00 zamknięcie ceremonii

godz. 12.00 wymeldowanie z ośrodka, wyjazd images7 Ayahuasca to mieszanka roślin pochodzących z lasów tropikalnych Ameryki Południowej, która od tysięcy lat pije się w postaci przygotowanej herbaty. która tradycyjnie jest używana do celów leczniczych oraz szamanistycznych . W przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, coraz więcej ludzi zaczyna praktykować szamanizm i uczestniczyć w ceremoniach , aby pogłębić świadomość, odnowić połączenie ze sfera duchowa i natura , uwolnić się od bólu emocjonalnego, oraz przywrócić zdrowie ciału fizycznemu . Uzdrawianie wszystkich aspektów naszej osobowości, prowadzi do polepszenia poziomu naszej egzystencji, poprzez zmianę zachowań i reakcji na wydarzenia dnia codziennego.

Ayahuasca leczy ludzi na poziomie komórkowym i jednocześnie pomaga im zobaczyć części siebie, które były do tej pory stłumione, uciśnione i wyparte ze świadomości . W związku z poznaniem aspektów siebie które były ukryte w nieświadomości, odblokowują się również obwody energetyczne, pozwalając osobie doświadczyć swojego najwyższego potencjału i dzięki temu doświadczać uzdrowienia na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji .

Zgodnie z tradycja, ceremonie są przeprowadzane w nocy, aby uczestnicy mogli lepiej połączyć się ze samym sobą co pozwala im na głębszą samorefleksje oraz lepsze połączenie ze sfera duchowa bez ingerencji czynników zewnętrznych.

Podczas ceremonii uczestnicy są zachęcani do relaksacji, medytacji i zadawania personalnych pytań Medycynie, która w trakcie ceremonii staje się ich przewodnikiem oraz nauczycielem. Przykładowymi pytaniami, które uczestnik może zadawać są:

” Co muszę zrozumieć żeby doświadczyć uzdrowienia?”

” Jak mogę sprawić żeby moje życie było pełniejsze i bardziej harmonijne?”

„Jak mogę uleczyć smutek i depresje którą odczuwam?”

„Jak mogę przyciągnąć do swojego życia więcej radości?”

Zadaniem Szamana prowadzącego ceremonie jest zapewnienie wsparcia , bezpieczeństwa i dawanie wskazówek uczestnikom podczas konfrontacji z trudnymi momentami, które mogą wystąpić podczas Ceremonii.

Ayahuasca leczy poprzez bardzo głębokie połączenie ze sobą, instruktaż i oczyszczenie. Często podczas komunikacji z poszczególnymi uczestnikami posługuje się wizjami, bądź subtelnymi kluczowymi słowami – które są niejednokrotnie prostymi odpowiedziami na pytania które zadajemy.

Aya może również spowodować bardzo głębokie oczyszczanie ciała fizycznego – tak zwany ,,purge”, które objawia się w różnych formach: wymioty, intensywne pocenie się, poruszanie się ciała w odpowiedni sposób itp . W ramach tego oczyszczania pozbywamy się głęboko zakorzenionych toksyn emocji oraz bólu który powoduje w nas choroby ciała fizycznego , depresje, niskie poczucie własnej wartości, niepewność itd.

Praktykowania powyższych ceremonii poprawia relacje w związkach międzyludzkich, pomaga zrozumieć siebie. Praca zawodowa zaczyna mieć głębsze znaczenie. Nękające uczestników choroby fizyczne przestają się rozwijać, bądź zupełnie ustępują. Główną intencją tych ceremonii jest rozszerzenie świadomości i nauka praw, jakie kierują ludzkim losem i szczęściem.

Poniżej zamieszczam niezbędne informacje dotyczące przygotowań do ceremonii. Aby uzyskać optymalne korzyści płynące z tego doświadczenia. Zachęcam Cie również do odpowiedzenia sobie na cztery pytania:

1. Co najbardziej chcesz wynieść z tego doświadczenia?

2. Czego pragniesz w swoim życiu, a aktualnie tego Ci brakuje?

3. Które z przekonań dotyczących życia i siebie samego powstrzymują Cię przed posiadaniem tego, czego pragniesz w swoim życiu?

4. W jaki sposób Twoje ego blokuje Cię przed tym, co chcesz w życiu.

Aby uzyskać maksymalne korzyści, jak i pełne zrozumienie płynące z ceremonii warto się specjalnie przygotować do tego momentu.

1. Na tydzień przed ceremonią (lub dłużej) przygotuj swoje ciało poprzez zwracanie uwagi na to, co jesz, i upewnij się, że spędzasz wystarczająco dużo czasu na odpoczynku. Unikaj ciężko strawnych, przetworzonych i pikantnych potraw, dużej ilości kawy i czekolady. Raczej przestrzegaj diety lekkostrawnej składającej się ze świeżych owoców, warzyw, orzechów, ziaren, ryb i niesmażonego kurczaka. Jedz niewiele (jeśli w ogóle) w dniu ceremonii (owoce, warzywa, odrobina solonych orzeszków, soki, woda) Przez co najmniej trzy dni (albo dłużej) przed ceremonią unikaj wieprzowiny, alkoholu, marihuany, narkotyków i seksu. Możesz zachować normalny tryb pracy. W dniu ceremonii dobrze odpocznij. WAŻNE: jeśli bierzesz jakiekolwiek lekarstwa lub suplementy, bardzo Cię proszę, żebyś powiadomił mnie o tym jak najszybciej!

2. Ustalenie motywacji, intencji jest pomocne, aby wynieść z ceremonii optymalne dla siebie korzyści Możesz po prostu poprosić: „Aya, uzdrów mnie, nauczaj mnie, oczyść mnie.” Albo, może to być bardziej sprecyzowana prośba o zgłębienie problemu natury fizycznej, emocjonalnej albo duchowej. Równie dobrze możesz po prostu poprosić ją, o cokolwiek co jest niezbędne Tobie do poczynienia kolejnego kroku w Twojej podróży duchowej. Koncentracja na intencji lub motywacji jest najprostszą i zarazem dobrą drogą do uspokojenia się i skupienia umysłu i duszy na doświadczeniu. Jeśli masz trudności z określeniem intencji, organizatorzy pomogą Ci w jej sformułowaniu

3. Co zabrać ze sobą? – luźne ubranie (czasami możesz poczuć, że jest Ci bardzo gorąca, a za chwilę, że jest bardzo zimno), – leżymy na podłodze więc weź ze sobą karimatę lub koci śpiwór – butelkę wody. – jeśli masz takie życzenie, to zabierz ze sobą jakiś przedmiot lub dwa, który przejawia dla Ciebie wyjątkową wartość – przedmiot ten będziesz mógł umieścić na ołtarzyku – na ołtarzyku będzie również pojemnik, do którego wrzucisz pieniądze dla szamana za przeprowadzoną ceremonię. – jeśli masz jakieś grzechotki lub bębenek i czujesz, że będziesz chciał przyłączyć się do wspólnie muzykować to oczywiście zabierz je ze sobą.

Najintensywniejsza cześć ceremonii zazwyczaj trwa od 4 do 7 godzin. Aby nastąpiło głębsze uzdrowienie, zachęcam cię do siedzenia i aktywnego uczestnictwa w ceremonii tak długo, jak tylko to możliwe. Możesz również położyć się, jeśli tak jest ci najwygodniej. Odpoczywając po ceremonii, wielu ludzi zauważyło, że wciąż jeszcze maja głębokie odczucia, jak i wciąż otrzymują wiadomości płynące z głębi samego siebie, nawet następnego dnia po. Gorąco namawiam, abyś dał sobie parę dni na integrację. W trakcie ceremonii wychodzą nasze lęki, dolegliwości i różnego rodzaju kwestie. Energię, która nie została zintegrowana podczas ceremonii, Aya prosi abyśmy popracowali z nią tuż po, w celu pełniejszego jej zintegrowania w naszym ciele i umyśle. Pomyśl nad kreatywną formą wyrażania swoich przeżyć. Może to być poprzez pisanie (dziennika), rysowanie, ćwiczenie yogi, tańczenie i/lub pisanie muzyki, rozmowa z zaufanym przyjacielem, jak i spędzenie czasu na łonie natury, ze zwierzętami, i/lub dziećmi. Zachęcam również, żebyś pozostał w spokojnym, przyjaznym otoczeniu nie uczestnicząc zbytnio w życiu towarzyskim i abyś delikatnie postępował wobec siebie oraz był otwarty na uzdrawiającą energię nawet parę dni po. Nie jest wskazane aby tuż po ceremonii poddawać się jakimkolwiek zabiegom zdrowotnym (masaż, praca z energią, akupunktura, itp.). Czyniąc to wprowadzasz energię tej osoby w swoje pole energetyczne i tym samym “okradasz” się z własnej mocy uzdrowienia.