Dr Nelly Radwanowska w Białymstoku – spotkanie i warsztaty otwarte


Data/Czas
Data - 13/02/2016 - 14/02/2016
10:00 - 17:00

Kategorie


Zapraszamy na spotkanie otwarte i warsztaty z dr Nelly Radwanowską

ODZYSKAJ SIEBIE

Żyjemy w wyjątkowych czasach transformacji Ziemi. Przez ostatnie lata ludzkość miała duży i powszechny dostęp do wszelkiego rodzaju wiedzy dotyczącej rozwoju osobistego i duchowego. Wielu z nas uczestniczyło w różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach, kończyło szkoły poświęcone ezoteryce i duchowości. Zarówno świadomość kolektywna ludzkości jak i indywidualna każdego z nas stale wzrasta. Jesteśmy wręcz na siłę wyciągani z trzeciego wymiaru i przepinani na piąty. Wielu z nas nie rozumie co dzieje się z ich życiem. Przywiązani do starych punktów widzenia cierpią kiedy te nagle nie sprawdzają się. Wypadki losowe, choroby, rozstania służą naszemu przebudzeniu, jesteśmy w trakcie narodzin nowej ludzkości. Towarzyszą nam „bóle porodowe” w postaci dyskomfortu, lęków, niepewności. Gdzieś głęboko na dnie serca czujemy podekscytowanie, ciekawość, nadzieję na lepsze…

Sądząc po znakach, które daje nam natura i informacjach które przychodzą od wyższych istot czas nauki, dojrzewania już się skończył. Zostaliśmy w pełni wyposażeni i przygotowani do nowego życia. Na nic zda się przeczytanie kolejnych, nic nowego nie wnoszących  książek traktujących o jednym i tym samym. Na nic uczenie nowych technik uzdrawiania, stosowanie nowych diet, mamienie kolejnymi warsztatami rozwojowymi, chodzenie do wróżek…  czas przerwać ten duchowy konsumpcjonizm i wziąć odpowiedzialność za swoje życie, czas zacząć żyć!

Zapraszamy na warsztaty, które jeśli na to pozwolisz, staną się tymi ostatnimi. To będzie swoista próba dojrzałości, sprawdzian z gotowości do samostanowienia, narodziny Buddy… przebudzonego.

mqdefaultMetody które , które pozwoliły mi uwolnić się od ograniczających oprogramowań umysłu-ego , a co za tym idzie umożliwiły mi komunikację z Prawdziwą Sobą, są niezwykle proste i efektywne. Nie wymagają szczególnych predyspozycji poza Intencją zmiany i Samo-dyscypliną w ustawicznym utrzymywaniu świadomości na poziomie 5-go wymiaru swego istnienia. To pozwala na uruchomienie mechanizmów samo-zdrowienia ciała fizycznego i przyspieszenie procesów transmutacyjnych, mających na celu „przepięcie„się na wyższe frekwencje życia biologicznego (ciało węglowo-krzemowe). Cały proces opiera się o wiedzę , oddech i dźwięk. I właśnie to będzie na naszym uwalniającym spotkaniu!

– Nelly Radwanowska

Na zajęciach doświadczymy:

  • poszerzenia samo-świadomości poprzez wyjście poza paradygmaty umysłu , które są jedyną przyczyną doświadczania „chorób i dramatów losowych”.
  • przełamiemy szkodliwe przekonania, które do tej pory rejestrowane były namacalnie w ciele fizycznym w postaci chorób i wydarzeniach codziennych jako brak szczęścia, stając się automatycznie naszą „rzeczywistością”.
  • uświadomienie sobie własnego potencjału kreacji  poprzez rozpoznanie mechanizmu funkcjonowania umysłu-ego i wyjście poza jego dominację.
  • każdy z nas  odzyska Wolność i stanie się Suwerenną.w pełni Świadomą Istotą, która żyje w Radości , Obfitości i Zdrowiu

W trakcie warsztatów  poddani zostaniemy Sesji Harmonizacji dźwiękowej z wprowadzeniem naturalnych kodów harmonicznych do ciała fizycznego i struktur eterycznych. Dzięki temu nastąpi aktywizacja uśpionych struktur DNA, które przy wstępnie przebudzonej świadomości Istoty, ulegają błyskawicznemu procesowi rozświetlania, co implikuje nawiązanie komunikacji z Wyższą Inteligencją Samego Siebie.

Celem tego dwudniowego spotkania jest 100-procentowe wkroczenie wszystkich uczestników  w nową fazę życia jako Suwerennych Istot, których świadomość będzie mogła swobodnie  funkcjonować w obrębie  częstotliwości i prowadzenia Wyższej Inteligencji/Jaźni .

 

12 lutego 2016 r. w godz 18.00 – 19.00  odbędzie się

SPOTKANIE OTWARTE (koszt: dowolna donacja)

 

13 – 14 lutego 2016 r. w godz. 10.00 – 17.00  odbędą się warsztaty ODZYSKAJ SIEBIE koszt 600 zł

Miejsce: AJNA Centrum Rozwoju, Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok. 7

Obowiązują zapisy telefoniczne: Elżbieta t: 506 236 545

Rezerwacją miejsca i potwierdzeniem udziału z zajęciach jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 10 lutego.

Dane do przelewu:

Elżbieta Czaczkowska – Białystok

Nr. konta   73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

 

Więcej informacji o działalności  dr Nelly Radwanowskiej  znajdziesz na jej stronie http://nellyradwanowska.com/

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi na youtoube https://www.youtube.com/user/nelly251061

23031367970_aaebabf9e0