Certyfikowany Kurs Access Bars w Białymstoku


Data/Czas
Data - 22/04/2017
10:00 - 19:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


 • Czy nadszedł już czas, by dodać do swojego życia narzędzie, które może zmienić…..wszystko?
 • Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz czułaś/eś się w pełni zrelaksowana/y, wypoczęta/y lub całkowicie zadbałaś/eś o Siebie w swoim życiu?
 • Co jeśli wystarczy jedna godzina by zmiana dokonała się z łatwością przy jednoczesnym relaksie i odpoczynku?Tysiące osób na całym świecie korzysta z fenomenalnego procesu Access Bars w codziennym życiu, może i Ty dołączysz?Czym jest Access Bars?
  To subtelny zabieg polegający na dotyku 32 punktów na głowie, podczas którego uwalniają się utrwalone przez nas decyzje, wzorce zachowań, emocje, opinie i oceny dotyczące różnych sfer życia. To one nie pozwalają nam dokonać zmiany z lekkością.
  Podczas sesji barsowania, w najgorszym przypadku, możesz poczuć się jak na wspaniałym masażu. W najlepszym, może się zmienić całe twoje życie.
  Zapraszam Ciebie serdecznie na jednodniowe zajęcia, podczas których nauczysz się samodzielnie wykonywać sesję Access Bars, by nieść tę umiejętność w świat, dzieląc się zarówno z bliskimi oraz każdym, kto to wybierze. W trakcie zajęć wykonasz 2 pełne sesje Bars i 2 pełne sesje otrzymasz. Dostaniesz wszystkie materiały szkoleniowe (w języku polskim) oraz certyfikat uprawniający do wykonywania sesji Access Bars również odpłatnie.

  Inwestycja: 940PLN, osoby powtarzające i młodzież 16-17lat – 470PLN, dzieci i młodzież do 15lat – nieodpłatnie ( w obecności płacącej osoby dorosłej)

  Prowadzenie szkolenia: 
  Barbara Jońca Certyfikowany Facilitator Access Bars
  tel. 500 171 273 basia.jonca@gmail.com

  rejestracja na warsztat i wszelkie info:
  Elżbieta Czaczkowska tel. 506 236 545

  Jesli chcesz dowiedzieć sie więcej o Access Bars to obejrzyj film
  https://www.youtube.com/watch?v=DgGbFRjqQPk


Wszystko w życiu przychodzi mi z lekkością, radością i obfitością!