Klasa Access Bars® w Neapolu – 7 czerwca


Data/Czas
Data - 07/06/2016
Całodniowe

Kategorie


Jeśli chciałbyś doświadczyć sesji Bars, nauczyć się jak ją wykonywać i podarować sobie tę zmianę w przepięknych, nadmorskich rejonach Neapolu… dołącz do nas 🙂 i połącz wypoczynek z możliwością nabycia nowych umiejętności.

Wszelkie informacje o naszej wyprawie znajdziesz >>TUTAJ<<

Kurs poprowadzi Basia Jońca, więcej informacji na jej temat znajdziesz >>TUTAJ<<

Zapisy i dodatkowe informacje: Elżbieta t. 506 236 545

 

Jakim wsparciem dla Twojego życia może stać się Access Bars®?

Klasa (kurs) Access Bars® to jednodniowe ( 8 godzinne) praktyczne zajęcia, podczas których nauczysz się samodzielnie wykonywać sesję Bars. Doświadczysz tego zabiegu 4 razy: dwa razy otrzymasz i dwa razy podarujesz. Wspólnie obejrzymy krótki film prezentujący Access BARS® . Otrzymasz również materiały instruktażowe (w języku polskim) oraz certyfikat uprawniający do wykonywania sesji, również odpłatnie. Szkolenie daje także nieograniczone możliwości wymiany zabiegiem z innymi praktykami Bars na całym świecie.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Czy pamiętasz, kiedy ostatni raz czułeś się zrelaksowany, wypoczęty lub całkowicie zadbałeś o Siebie w swoim życiu?

Jak to by było gdybyś Siebie nie osądzał?

A co jeśli jest możliwość wyboru zupełnie innego funkcjonowania?

Czym jest Access Bars®?

Ponad 20 lat temu pojawił się na naszej planecie pewien zabieg co BARS® się nazywa. Access BARS® to proces manualny polegający na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie, uwalniając tym samym od elektromagnetycznego komponentu myśli, emocji, uczuć, punktów widzenia, osądów, schematów, opinii, przekonań i nastawień w poszczególnych aspektach życia (m. in. zdrowie, własny potencjał, wdzięczność, seksualność, kontrola, pieniądze), ułatwiając tym samym otwarcie się na Świadomość i Otrzymywanie, na zmiany w życiu.

Pobudzanie przepływu energii zazwyczaj wywołuje poczucie spokoju, przestrzeni i przeświadczenie, jakby otwierały się drzwi do nowych możliwości. To jest niewiarygodnie dynamiczny i odżywczy proces, który nie tylko pozostawi Ciebie w poczuciu zrelaksowania jak po głębokim śnie czy wspaniałym masażu, ale również może odmienić całe Twoje życie.

Po sesjach Access BARS® zaobserwowano m. in. :

 • przypływ sił życiowych,
 • wzrost poczucia własnej wartości,
 • większą efektywność podejmowanych działań,
 • wyraźne zmniejszenie gonitwy myśli i redukcję stresu,
 • większa swoboda przy dokonywaniu wyborów i zmian życiowych,
 • wrażenie lekkości i przestrzeni w głowie,
 • uwolnienie od napięć oraz poprawa kondycji i samopoczucia fizycznego,
 • poczucie spokoju, radości, relaksu i witalności,
 • wsparcie dla kobiet w ciąży,
 • wsparcie dla osób zdających egzaminy,
 • wzrost kreatywności,

Jak może być jeszcze lepiej? Co jeszcze jest możliwe?

„Wszystko, czego uczysz się na warsztatach Bars ma zastosowanie w twoim życiu bez względu na to, co to jest. Jeśli będziesz robić komuś wyłącznie sesje Bars , z czasem on stanie się świadomy. Klasy Bars potęgują prędkość, z jaką następują zmiany. Wykonując wyłącznie sesje Bars zmiana i tak nastąpi. To jakbyś włączył wirus komputerowy, który z czasem zniszczy bank komputera zwany pamięcią. Rób sesje Bars jak największej liczbie osób. Wystarczy jedna sesja Bars, a będzie to jak włączenie automatycznego systemu, który będzie działał tak długo, dopóty nie będzie już myśli, uczuć czy emocji, które były gromadzone w którymkolwiek z wcieleń. Jeśli czujesz, że masz problem, poproś o sesje Bars” G.M.Douglas, twórca Access Bars®

Koszt: 890 PLN osoby powtarzające i młodzież 16-17lat – 50% zniżki ; dzieci i młodzież do lat 15 mają wstęp wolny ( w obecności płacącej osoby dorosłej)

 

Oto relacje osób, które doświadczyły zabiegów Bars

„Zrobiłam kilku osobom sesje Bars. Będę robić dalej. U każdej z osób zaszły takie zmiany w życiu, że trudno uwierzyć. Nagle z dnia na dzień dostały pracę o której szukały od dawna. Znalazły nowe mieszkanie i relacje z ludźmi zmieniły się na lepsze.”

„To jest coś czego nigdy wcześniej nie doznałam, czuję odprężenie, jakbym lewitowała”

„Po sesjach Bars zauważyłam, że mój umysł został zresetowany i zregenerowany, poczułam się lekko i mogłam zacząć działać, zmieniło się moje myślenie, wrzuciłam na luz, jestem spokojniejsza, zrelaksowana, mniej się przejmuję.”

„Na początku sesji pojawił się ból w okolicy kości krzyżowej, po chwili poczułem ulgę, zaczęło wszystko odpuszczać, dawno już tak się nie poczułem, głęboki spokój, rozluźnienie w całym ciele, taka wewnętrzna równowaga”

„ Moje dziecko odzyskało apetyt po jednej sesji Bars”

„Nauczycielka z klasy Bars powiedziała coś, co zostało ze mną – na temat otrzymywania. Jak punkty widzenia mogą ograniczyć naszą zdolność do otrzymywania i jak Barsy mogą to zmienić… jeśli im na to pozwolisz. To wszystko miało sens. Od tego dnia moje życie ciągle się poszerza do przestrzeni, której nigdy nawet sobie nie wyobrażałem. Zamiast próbować coś podbić lub pokonać, po prostu się tym cieszę… nawet tym, czym w sumie nie powinienem”.