KOREKTA WZROKU – nauka procesu poprawiającego widzenie


Data/Czas
Data - 22/01/2017
10:00 - 15:00

Lokalizacja
Ajna Centrum Rozwoju

Kategorie


Zapraszam na szkolenie, podczas którego poznasz jeden z niezwykłych procesów na ciało Access Consciousness *KOREKTA WZROKU*

Proces ten nie tylko aktywuje uzdrawiające energie w twoich oczach i zatokach, ale także usuwa przekonania na temat starzenia się wzroku, na temat tego co jest możliwe do zmiany, a co nie w kwestii wzroku i oczu. Ponadto zabieg wpływa na poprawę wzroku odwracając mechanizmy osłabiające pole widzenia np. zaćmę, jaskrę, krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm itp., pomaga przy wszelkich problemach z zatokami oraz działa odżywczo i relaksująco na całe ciało.

Osoby regularnie otrzymujące ten proces zdają relację z poprawy wzroku – różnej w zależności od przypadku. Mówią o poprawie ostrości widzenia, o wydłużonym okresie czytania bez potrzeby noszenia okularów, o zmianie ostrości i perspektywy widzenia, o lepszym widzeniu w ciemności oraz zniknięciu dyskomfortu przy jasnym bądź migającym świetle.

Podczas spotkania nauczysz się jak samodzielnie wykonywać zabieg, otrzymasz i wykonasz jedną sesję oraz otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

Termin: niedziela 22 stycznia start godz. 10

Inwestycja : 300PLN lub 250PLN – osoby, które mają ukończoną klasę Access Bars i/lub uczestniczyły w Globalnym Dniu Access Bars 6 stycznia

Zgłoszenia, pytania i wszelkie info:

Elżbieta Czaczkowska tel. 506236545 lub letsbe@o2.pl

Barbara Jońca tel. 500 171 273 lub basia.jonca@gmail.com