Kurs Access Bars®


Data/Czas
Data - 16/07/2016
Całodniowe

Lokalizacja
Białystok, u. Waryńskiego 4 lok. 6

Kategorie


Czy wiedziałeś/wiedziałaś, że istnieją na głowie 32 punkty, które poprzez delikatne dotknięcie, bez wysiłku i z łatwością uwalniają wszystko to co nie pozwala Tobie OTRZYMYWAĆ?

Access BARS® to odżywczy zabieg, który działa na ciało, umysł i całe nasze Istnienie. Polega na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których skumulowany jest cały stres, czarne wizje, powody frustracji i depresji, strachy, obawy, żale, złości, myśli, emocje, osądy, punkty widzenia i ograniczenia w różnych dziedzinach życia. Podczas zabiegu cały ten elektromagnetyczny ciężar zostaje rozładowany i może się tak zdarzyć, że po raz pierwszy w życiu dotkniesz prawdziwej przestrzeni, którą jesteś i spotkasz się z samym sobą – takim, jakim jesteś 🙂

Access
– ułatwia większy dostęp do pełnej świadomości.
– pomaga zaakceptować siebie jako nieograniczona istotę, która – jest otwarta na więcej możliwości, więcej wyborów i więcej otrzymywania.
– uwalnia od ziemskiej polaryzacji, uwięzienia i ograniczeń,
– identyfikowania się z myślami, uczuciami i emocjami.
– łączy nas ze Źródłem, które ciągle nas obdarowuje i otwiera na przyjmowanie.

Proces Manualny Bars® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych – National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB)

Miejsce kursu: Centrum AJNA/Klinika Holistyczna Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok 6

Uczestnictwo: 890 PLN, powtarzający 50%; dzieci nieodpłatnie (jeśli w towarzystwie osoby dorosłej); młodzież 16-18 lat 50%.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia: Adela t: 506 236 545 – organizator

KLASA BARS® ACCESS CONSCIOUSNESS

W trakcie 8 godzinnej klasy:
– Nauczysz się wykonywać sesje Bars
– Otrzymasz 2 sesje
– Podarujesz 2 sesje
– Otrzymasz materiały szkoleniowe oraz dyplom ukończenia klasy Access Bars® , uprawniający Cię do wykonywania sesji dla innych ( również odpłatnie).

basia 2

Warsztaty poprowadzi BASIA JOŃCA – cudownie wolny motyl, żyjący z lekkością, z radością i w nieustannym tańcu… szamanka głęboko z Ziemią połączona.
Więcej informacji o niej znajdziecie TUTAJ >>