Kurs masażu LOMI LOMI NUI w Białymstoku.


Mapa niedostępna

Data/Czas
Data - 23/09/2016 - 25/09/2016
17:00 - 18:00

Kategorie


Aloha !

to po hawajsku „bądź szczęśliwy i dziel się radością życia z innymi” !

Hula

Pierwsze zajęcia już we wrześniu – zbieramy grupę chętnych!

Z serca zapraszamy na kurs masażu Lomi-Lomi Nui. Jest to forma hawajskiej „pracy z ciałem”, pochodząca z dawnych świątyń na Hawajach. Służył oczyszczeniu, wzmocnieniu i uzdrawianiu. Często był rytuałem przejścia- wejścia w dorosłość lub w nowy etap życia. Masaż mógł trwać nawet kilka dni. Towarzyszyły mu pieśni, modlitwy, rytuały i różne inne zabiegi.
Dla odróżnienia wyjątkowej wagi i znaczenia, ta świątynna forma masażu Lomi-Lomi określana była słowem Nui (tj. ważny, jedyny w swoim rodzaju)  Hawajczycy praktykowali wiele stylów masażu. Wiedzieli, że ciało powinno być „czyste”.

imagescZa każdym więc razem, kiedy zbliżały się nowe, istotne wydarzenia w życiu (np. objęcie ważnej funkcji w społeczeństwie), udawali się do kahuny- eksperta, aby poprzez masaż usunąć lęki związane z nową drogą. Uważano, że w ten sposób człowiek uzyskuje połączenie z boskim elementem, który każdy ma w sobie, dostęp do wiedzy przodków, do pamięci „genetycznej”. Powrót do tego szczególnego stanu – ciała i ducha – daje możliwość uwolnienia napięcia, ale również dostęp do wizji i informacji z najwyższego poziomu oraz szczególnie cenny kontakt z własną duszą.

Lomi – Lomi Nui, hawajski masaż świątynny znany jest już szeroko w USA, wiele luksusowych ośrodków SPA w Europie Zachodniej – w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii ma go od dawna w swojej ofercie. Jest idealnym środkiem na szybkie, zagonione i często niedbałe życie jakie prowadzimy, na nadmiar bodźców atakujących nas zewsząd, na wypalenie zawodowe lub stany depresyjne. To zwrot w kierunku siebie samego i powiedzenia sobie – „ to mój czas, to ja sam(a) jestem w tej chwili najważniejszy(a) dla siebie. Wszechświat potrafi nas za taki zwrot w życiu, czasem nadspodziewanie szczodrze wynagrodzić.

Program KURSU MASAŻU HAWAJSKIEGO LOMI-LOMI NUI  obejmuje

  • Lomi-Lomi Nui – masaż hawajski (styl świątynny – „najwyższy”)
  • Kahi Loa – system uzdrawiania poprzez pracę z Żywiołami Natury
  • automasaż – hawajską „pracę z ciałem” opartą na stretchingu
  • Hula – podstawy tradycyjnego hawajskiego tańca

Nauka odbywa się w małych grupach (zwykle 8-12 osób) i koncentruje się na przekazaniu podstawowej wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie masażu zgodnie z tradycyjnym przekazem.

Zajęcia obejmują 80 godzin, raz w miesiącu piątek-sobota-niedziela w godz. 10-18 przez 4 kolejne miesiące.

Terminy zjazdów:

23 – 25 września 2016

4 – 6 listopada 2016

2 – 4 grudnia 2016

Kurs masażu jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Kursy odbywają się na Hawajach, w USA, Japonii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce, na Ukrainie i w Rosji.

Prowadzący Julian Rok – wieloletni trener i nauczyciel masaży polinezyjskich Ma-uri i Lomi-Lomi Nui. Z jego szkoły wywodzą się liczni terapeuci i nauczyciele tych masaży.

Aktualnie uczy Lomi-Lomi Nui we współpracy z Aloha International na Hawajach. Więcej informacji o nim znajdziesz >> TUTAJ <<

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Julianem Rokiem https://www.youtube.com/watch?v=k2a9UqQv2rs

Termin pierwszych zajęć: październik

Miejsce: Białystok lub jego okolice w zależności od preferencji grupy

Kosz to ok 2200 zł/80 godz – istnieje możliwość rozbicia kwoty na raty

Więcej informacji dotyczących kursu zasięgniesz u organizatora

Elżbieta tel. 506 236 545 ; letsbe@o2.pl

Rezerwacją miejsca i potwierdzeniem udziału z zajęciach jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 10 września.

Dane do przelewu:

Elżbieta Czaczkowska – Białystok

Nr. konta   73 1240 2890 1111 0010 0981 2302