Medytacja Wewnętrznej Radości w Kręgu Miłości Życia


Data/Czas
Data - 05/04/2017
18:00 - 19:30

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie Brak kategorii


Radość jest najwyższą wibracją. Kiedy jesteśmy radośni, tworzymy wokół siebie energetyczny wir pozytywnych wibracji, a czym wibrujemy, to dokładnie „to” przyciągamy do swojego zewnętrznego świata. Tak działa siła rezonansu.
Twoją decyzją jest, czy chcesz by w Tobie i Twoim życiu zagościła radość, czy smutek. Ty wybierasz i Ty decydujesz. Ja wybrałam radość i zapraszam Cię całym swoim radosnym sercem do mojego, naszego Kręgu Miłości Życia.
Medytacja Wewnętrznej Radości obudzi w Tobie naturalną chęć bycia radosnym. Poczujesz błogi spokój, a uśmiech sam pojawi się na ustach. Dźwięki mis tybetańskich i dzwonków wzmocnią i utrwalą cały ten radosny proces. Twój umysł zaprogramuje się na pozytywne myślenie i stworzy nowe pozytywne synapsy.

Uwierz w siebie!
Uwierz w swoją radość!
Bo… ona z wiosną przychodzi do Ciebie!

„W stanie pełnej uniesienia, nieopisanej radości, jesteście w spokoju ze wszystkim, co kiedykolwiek zrobiliście. Kiedy wypełnia was radość życia, nie jesteście w stanie mieć wyrzutów sumienia, czuć się niepewni, pełni strachu, gniewu, czy też myśleć, że czegoś wam brakuje. W stanie radości jesteście spełnieni, kompletni i życie, mądrość oraz kreatywność płyną jak potężna rzeka z wnętrza, waszego jestestwa. W stanie radości jesteście natchnieni w głębi waszego serca do granic wielkości.”
Ramtha
Medytację wzmocnią uzdrawiające dźwięki gongu, mis tybetańskich, dzwonków i kamertonów.

Prowadząca: Alina Wiktoria Kummer Gaja – trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, uzdrawiająca traumy także z poprzednich wcieleń. Jej skuteczna metoda, polegająca na oczyszczaniu i transformowaniu, odmienia cały system DNA, pozostawiając nową, pozytywną informację. Również za pomocą dźwięków wysoko – wibracyjnych i poprzez kierowaną medytację wprowadza umysł w stan Alfa, co powoduje, że z lekkością tworzą się w nim nowe pozytywne synapsy. Jej pasą jest śmiech i radość życia.

więcej o prowadzącej: www.uzdrawiajacewibracje.pl
http://ezoter.pl/artykuly.aspx?search=kummer
cena: 30zł
czas trwania: 1, 5 h
miejsce: SZTUKA KOCHANIA Instytut Pozytywnych Wibracji
Białystok, ul. Waryńskiego 6/6

Zapisy:
Elżbieta Czaczkowska
tel. 506 236 545