NELLY RADWANOWSKA – KONSULTACJE INDYWIDUALNE W BIAŁYMSTOKU


Data/Czas
Data - 25/06/2016 - 26/06/2016
Całodniowe

Lokalizacja
Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok. 7

Kategorie


Wszystkie  „cierpienia fizyczne i dramaty życiowe”  są odwzorowaniem nieorganicznego konstruktu umysłu/ego, z którym utożsamia się  człowiek . „Rzeczywistość” zmysłowo postrzegana jest iluzorycznym obrazem, który manifestuje się tylko i wyłącznie w  zakresach częstotliwości myśli i emocji ludzkich. Opuszczenie  pasma emocjonalnego jest równoznaczne ze zmianą osi wirowania cząsteczek energii-świadomości i opuszczeniem matriksu 3D, którego podstawą przejawiania się jest iluzoryczny konstrukt  czaso-przestrzenny . Dźwięki naturalne są najdoskonalszymi kotwicami ułatwiającymi Istocie przełączyć się na częstotliwości zsynchronizowane z organiczną wibracją Ziemi, znajdującej się już w nowych „parametrach wibracyjnych” poza znaną nam czaso-przestrzenną matrycą życia.

 STROJENIE ciała ludzkiego przywraca operacyjność „systemu samo-naprawczego” ,poprzez wejscie w stan alfa mózgu  i aktywowanie  DNA, w którym zawarta jest pełna informacja niezbędna do uzyskania stanu zdrowia i świadomości.

ODDECH, DŹWIĘK, HOMEOPATIA są dla mnie istotnymi kotwicami dla intencji  podczas spotkań z osobami  przychodzącymi po pomoc. – dr Nelly Radwanowska

Kochani, w związku z wielkim apelem wielu osób odnośnie chęci skorzystania z sesji indywidualnych z Nelly Radwanowską otwieram listę osób chętnych do wzięcia w nich udziału.

Zaczynamy w sobotę – 25 czerwca od godz. 9.00.
Przewidzianych jest przyjęcie w ciągu dnia 5-6 osób.

– konsultacje doradczo-homeopatyczne – 1,5 godz./300 zł (w cenie zawiera się koszt leku)
– sesja strojenia kamertonami – 1,5 godz/200zł
– sesja doradczo-homeopatyczno-kamertonowa – 2,5 godz/450 zł (w cenie zawiera się koszt leku)

Miejsce: Holistyczna Klinika, Białystok ul. Waryńskiego 4 lok. 6

Zapisy i dodatkowe informacje: Elżbieta Czaczkowska 506 236 545