Nelly Radwanowska – Powrót do Domu/Siebie poprzez oddech i głos na Ziemi 5D


Data/Czas
Data - 27/06/2016 - 29/06/2016
Całodniowe

Kategorie


11139447_778020922333083_1763731627675334138_n Nasza Wielka Mama Ziemia istniejąca już w wyższych pasmach częstotliwości 5D daje nam wszystkim wielką szansę powrotu do Domu, czyli do samych siebie.

Wyjdźmy poza iluzję życia w ograniczeniach umysłu.

Najkrótsza droga prowadzi poprzez magiczny pomost utkany z wibracji głosu i oddechu, wplecionych w naturalną dzikość przyrody.

Serdecznie zapraszamy na trzydniowy proces bez zakłóceń (komputery, telefony) w pełnej koncentracji na odczuwaniu, łączeniu się z energią Ziemi i Wody, bez zbędnego hałasu, cywilizacyjnych skłonności umysłu. To pozwoli nam odzyskać siebie i pozostać na nowych, dużo wyższych wibracjach Istnienia.

Rozpoznanie Siebie jest równoznaczne z przejściem do nowej, nie znanej dotychczas fazy życia poza iluzją sztucznego oprogramowania umysłu-ego, który jest jedyną przyczyną chorób i dramatów losowych.

Matrix 3D, oparty na częstotliwości lęku i wynikających z niego wszystkich emocji, oddala Istoty ludzkie od ich prawdziwego człowieczeństwa. Opuszczenie go jest równoznaczne z wyjściem poza świat Iluzji Ograniczeń.

Im więcej osób synchronizuje się równocześnie we wspólnej intencji Powrotu Do Domu, tym większa moc procesu. Dzika przyroda doskonale wspomaga nas w rozkwicie.

Pragnieniu zjednoczenia się z organicznym polem Ziemi musi towarzyszyć porzucenie cywilizacyjnych nawyków aroganckiego ego. To umożliwia nawiązanie komunikacji ze świadomością Ziemi i wtórnie ze sobą.

Czyż nie szkoda tracić choćby jednej kolejnej nano-sekundy na życie w poczuciu niemocy i frustracji?

Czyż nie warto jak najszybciej opuścić ten film oglądany i przeżywany przez eony czasu?

Pragniesz dosięgnąć SIEBIE?

Jesteś w stanie zaryzykować zmiany, których Twój Umysł może nie ogarnąć? 🙂

Dołącz do nas! Im więcej osób synchronizuje się równocześnie we wspólnej intencji Powrotu Do Domu, tym większa moc procesu. Dzika przyroda doskonale wspomaga nas w rozkwicie.

Wszystkie posiłki jemy ze wspólnie przygotowanego „stołu na polanie”. Jesteśmy jednością, a więc żyjemy w Jedności i wspólnych działaniach. We wspólnie rozbitym ogromnym namiocie rozłożymy swoje materace i karimaty. Odcięci na własne życzenie od cywilizacji, potworzymy się na naszą pierwotna, czysta istotę. Rozpalimy ognisko ze wspólnie zebranego chrustu. Ze wspólnego stołu pożywimy swoje ciało przyniesionymi potrawami… nakarmimy swoje dusze wzajemną obecnością <3 <3 <3

Wyrusz z nami w niezwykłą podróż 🙂

Powrót do Domu/Siebie poprzez oddech i głos na Ziemi 5D

mqdefaultInicjatorką spotkania jest dr Nelly Radwanowska. 

>> TUTAJ << znajdziesz więcej informacji o niej.

We wspólnym gronie, wspierani dziką, puszczańską naturą, przepełnieni czystą intencją powrotu do swojej Istoty puścimy się w otchłań rzeki Biebrzy… w otchłań samych siebie. Z dziecięcą odwagą i entuzjazmem, trzymając się za duchowe ręce udamy się w kierunku Naszego Wewnętrznego Domu.

Wydarzenie jest zorganizowane w formie zajęć warsztatowych połączonych z wyprawą kajakowa po rzece Biebrzy

  • 27 czerwca godz. 9.00 przepływ z Biały Grąd – Brzostowo

wspólne rozbicie namiotu, obiadokolacja, zajęcia warsztatowe

nocleg we wspólnym namiocie

  • 28 czerwca godz. 9.00 przepływ z Brzostowo – Wizna

wspólne rozbicie namiotu, obiadokolacja, zajęcia warsztatowe

nocleg we wspólnym namiocie

  • 29 czerwca godz. 9.00 przepływ z Wizna – dokąd Bóg da… 🙂

wspólny posiłek, zakończenie wyprawy i powrót do cywilizacji.

Zabierz ze sobą:

  • wygodne ubranie stosowne do wyprawy, najlepiej z naturalnych włókien z możliwoscia jego zniszczenia
  • karimata, koc, śpiwór
  • namiot jeśli masz takie życzenie
  • dwa termosy: jeden na gorącą zupę, którą zapewnia organizator: drugi termos/bidon z filtrem do wody z rzeki, która jest wodą żywą i bardzo wspiera organizm ludzki; wychodzimy z założenia, że współczesne jedzenie jest obciążające organizm i utrudnia przepięcie do wyższych wymiarów
  • nocujemy we wspólnym namiocie lub indywidualnie wedle uznania, zamiarem naszym jest utworzenie wspólnoty osób, które pragną się wzmacniać w procesie transformacji.

Komórki, iPady, zegarki i wszelkie urządzenia zakłócające przebieg zajęć zostaną rzucone sumom na żer, to podobno ich ulubiony przysmak ostatnimi czasy 😉

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu: 730 zł

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w Warsztatach z Nelly Radwanowską, koszt wypożyczenia kajaków i transportu podróżnych rzeczy od przystani do przystani, karty wstępu na teren Biebrzańskiego Parku Narodowego, ciepły i lekki posiłek.

Rezerwacją miejsca i potwierdzeniem udziału z zajęciach jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł do dnia 10 lutego.

Dane do przelewu:

Elżbieta Czaczkowska – Białystok

Nr. konta   73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

Dodatkowe informacje i zapisy;

Elżbieta – 506 236 545

letsbe@o2.pl