Oczyść swoją Rzekę Życia, uwolnij Kreację – warsztat


Data/Czas
Data - 25/08/2017 - 27/08/2017
16:00 - 22:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


Oczyść swoją Rzekę Życia, uwolnij Kreację – warsztat

Czyszcząc swoją linię rodową, swój program patrzenia na kobiecość, uwolnisz się z zazdrości, poczucia winy, poczucia bycia gorszą, rywalizacji i plotek. Uwolnisz się ze strachu przed sobą samą. Kiedy czyścisz złe emocje w stosunku do Przodkiń i Sióstr, uwalniasz samą siebie. Odblokowuje się w Tobie naturalna więź Miłości, która łączy Cię z każdą Kobietą na Ziemi. Poczujesz to w Ciele, w Sercu, w Umyśle i Duszy. W każdym wymiarze swojej Świadomości. I o tym są te warsztaty.

Z każdą godziną naszego spotkania zaczynasz inaczej patrzeć na kobiecość w sobie i kobiecość wokół Ciebie. Wszelkie szufladki i programowe bajki roztrzaskują się i zostaje Prawda o Tobie. O twojej Mocy, o Intuicji, o Kobiecie, którą jesteś.

Kiedy oczyścisz swoją Rzekę Życia w sobie, wszystko zacznie płynąć.
Co to jest Rzeka Życia? – to twoja woda, która płynie od milionów lat w nas, ludziach. Tam zapisują się wszystkie wspomnienia i mądrości, tam płynie nasza miłość i prosperity. Wypełnia Twoją macicę, gdzie jest początek tworzenia, kreacji. Czyszcząc Rzekę Życia z wszelkich traum i zabrudzonych percepcji Kreacja pęcznieje w Tobie i zaczyna wychodzić na świat. Zaczynasz wyrażać siebie, zamiast wtłoczonych wcześniej do Twojej głowy programów. Wyrażasz Siebie prawdziwą.

 

Uwolnij się, wyczyść swoją wodę, niech kreacja płynie.

 

Warsztaty trwają 2 dni:

1 dzień 

godz. 12 wykład – Poznajemy swoje Zwierzęta Mocy, które ukazują nam jaki aspekt kobiecości jest nam najbliższy. Pracujemy ze swoim Zwierzęciem Mocy, by odblokować swoją intuicję i moc. Uświadamiamy sobie gdzie są nasze blokady i jak je zlikwidować.

Krótka przerwa

Ceremonia Zwierząt Mocy – grupowa – wchodzisz w Pole Serca, gdzie dostaniesz istotne na ten moment życia informacje i wskazówki. Możliwa ceremonia rapee dla chętnych.

przerwa na obiad

godz. 16 wykład – odczarowujemy bajki

Jako mała dziewczynka słuchałaś bajek o czarownicach i śpiących królewnach, czekających na królewicza, straszyli Cię Babą Jagą lub Królową Śniegu. W kościele otrzymałaś obraz ojca, surowego, nieobecnego, który karze zamiast kochać. Który wbija Cię w poczucie winy i wmawia Ci grzech, zabrania radości i sugeruje umartwianie.
Ale te bajki wystarczy odczarować – opowiem Wam bajki tak, jak brzmiały wtedy, gdy wypełnione były Miłością.

Krótka przerwa

Ceremonia – odnajdź swoją bajkę, stwórz własne życie

2 dzień (zaczynamy nieco wcześniej, by wrócić do domu przed poniedziałkiem)

godz. 12 wykład – kontakt z Przodkami. Na czym to polega, czemu służy, co Przodkowie mają nam do przekazania, dlaczego warto z nimi współpracować.

Krótka przerwa

Ceremonia Róży – grupowa – mocna ceremonia czyszczenia swojej linii rodowej żeńskiej, swojej Rzeki Życia i macicy, gdzie chowamy najwięcej emocji, które nam nie służą i które blokują kreację. To inicjacja do Życia i Kreacji Siebie.

Na Finał podziękowanie dla Matki Ziemi

Ceremonie indywidualne:
W ciągu tych dwóch dni możliwe są osobiste ceremonie, gdzie uzyskujemy odpowiedzi na zadane pytania, szamanimy zgodnie z prywatną intencją w imię Światła i Miłości. Każda ceremonia trwa dwie godziny.

Kto prowadzi:
Dora Rosłońska – Kobieta, która dzięki ścieżce szamańskiej odkrywa prawdę   
o kobiecości i męskości w nas. Pomaga obudzić do życia wewnętrzne dziecko, ciekawość świata i miłość do istnienia. Pomaga uwolnić serce od strachu  i wgranych programów percepcji. Autorka strony na FB Zwierzęta Mocy, gdzie przekazuje wiedzę zebraną podczas ceremonii grupowych i indywidualnych. 

 

Informacje i zapisy: Elżbieta 506 236 545

koszty: za każdy wykład i ceremonie grupową 50 zł / udział we wszystkich 3 dniach – 120 zł. 
za sesje indywidualne 200 zł za 2h

Miejsce: SZTUKA KOCHANIA Instytut Pozytywnych Wibracji Białystok, ul. Waryńskiego 6/6