Piersi Bogini – Wieczór Inicjujący dla Kobiet


Data/Czas
Data - 02/12/2017
15:00 - 20:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


To kobiece spotkanie jest tak zaprojektowane, by pomóc ci głębiej skontaktować się z zupełnie niezwykłym miejscem kobiecego ciała – piersiami, zwłaszcza jeśli, z przeróżnych powodów, czujesz się w pewien sposób od nich odłączona. Być może jesteś niezadowolona z ich wyglądu, zakłopotana ich uprzedmiotowieniem bądź tym, że nie bardzo je czujesz, jakby nie były twoje; a może pomieszana tym, że łączą w sobie miłość macierzyńską z seksualną przyjemnością, bądź w obawie odkrycia w nich niepokojących zmian.

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie już wiesz, bądź przeczuwasz, że nic tak nie odcina kobiety od bezwarunkowej wiary w siebie i poczucia bycia kompletną, jak oddzielenie, nawet częściowe, od jej ciała. A gdy dodasz do tych jakości to, co oferuje intymny kontakt z piersiami, upewnisz się jak bardzo zanurzenie się w swoją cielesność prowadzi kobietę z powrotem do wewnętrznego źródła jej kobiecego splendoru.

Odpowiadając na tą tak mi bliską kobiecą potrzebę, a często dla wielu z nas tęsknotę, akceptacji każdej części siebie, opracowałam cykl warsztatów „Piersi Bogini”,

Na nich nauczysz się jak nawiązywać głębszy kontakt z piersiami –
sercem kobiecości – po to, by podarować sobie możliwość najpełniejszego rozkwitu jako kobieta.

NA TYM INICJUJĄCYM WIECZORZE POZNASZ PRAKTYKI, KTÓRE POMOGĄ CI:

🔸 odczuwać piersi bardziej i być bliżej nich niż dotychczas
🔸 dostrzegać ich niezwykłą unikatowość spoza kanonów i oczekiwań
🔸 odkrywać czego potrzebują, co lubią, a co nie jest dla nich dobre,
🔸 z czułością dotykać ich, pielęgnować je i budzić ich energię na co dzień.

BĘDZIESZ MOGŁA TAKŻE ZAOBSERWOWAĆ czy nadszedł dla ciebie czas dalszego rozwijania intymnego kontaktu z nimi (warsztat – część 1) i poznania praktyk pokazujących jak możesz:

🔸 masować piersi – w krótszej, codziennej wersji dla ich zdrowia i piękna oraz w dłuższej, jako super sycący czas dla twojej kobiecości
🔸 obmywać i otwierać ich energią serce na większy przepływ miłości
🔸 nawigować tą energią by relaksować, odżywiać i otwierać łono na uwalniającą i połączoną z sercem siłę swojej ekstatycznej natury – dla lepszego życia seksualnego, dla pełniejszego przyjmowania przyjemności, dla wzmocnienia swojej kreatywności.

Niesamowite, prawda?

Spotkanie obejmie medytacje, wizualizacje, taniec, wewnętrzne wglądy, a także święty dotyk*. Jest klasycznym przykładem praktyki kobiecej ucieleśnionej duchowości, o której więcej przeczytasz tutaj> http://namietnaobecnosc.pl/o_praktyce/

. Proszę, przynieś ze sobą pareo/chustę z jedwabiu lub innego miłego dla ciała materiału oraz płatki róży lub innego pysznego kwiatu. A także ubierz się kobieco, miękko i wygodnie.

Zapraszam z pięknem na wieczór kobiet oddanych pielęgnowaniu życia w miłości do siebie samej, a tym samym do bliskich i świata,

Alicja Sonya Bednarek ~ Założycielka Namiętnej Obecności

* Dotyk jest bardzo ważny w kobiecej duchowości, ponieważ zaprasza czującą obecność do naszych ciał. Wraz z emocjonalnym i energetycznym uzdrawianiem, pomaga ogrzać i zmiękczyć znieczulone czy obolałe w nas miejsca, rozluźniać się, uwalniać to, co utknęło i otwierać na pełniejsze wejście do wnętrza siebie. Dlatego jest niezwykle istotne, byś podczas warsztatu była w czułym kontakcie z sobą samą, szanując swój rytm i granice. Podobnie w przypadku nagości piersi, która może pojawić się podczas niektórych praktyk. Jest ona dowolna i to Ty sama zdecydujesz, niezależnie od innych kobiet, czy i na ile zechcesz je odsłonić.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

:: Czas i Miejsce
14 października 2017, sobota, 15:00 – 20:00
Sztuka Kochania Instytut Pozytywnych Wibracji
ul. Waryńskiego 6/6, Białystok

:: Inwestycja
180 zł / osoba

:: Rezerwacja Miejsca i Kontakt:
Natasza Topor
T: 883 666 271
E: atasze@tlen.pl