Poniedziałkowe spotkanie praktyków Access BARS


Data/Czas
Data - 10/04/2017
18:00 - 21:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


Kochani ♥
Zapraszamy wszelkiej maści praktyków Bars na wspólne barsowanie 🙂

Zapraszamy również osoby chętne do doświadczenia sesji Bars na własnej głowie 🙂

To bardzo przyjemny masaż głowy skupiający się na 32 punktach na głowie, w których przechowujesz wszystkie myśli, pomysły, wierzenia, obawy, emocje i postawy., którym kiedykolwiek nadałeś znaczenie.
Myśli, emocje i uczucia są niczym innym niż polaryzacją, tworzącą separację i odcinająca nas od pełnej wymiany ze wszechświatem, czyli od przyjmowania.
Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w Twoim mózgu.
Spowolniona praca fal mózgowych, co pozwala na dostęp do Twoich wzorców behawioralnych, systemów wierzeń i punktów widzenia, w oparciu o które działałeś od dzieciństwa
Ma wtedy miejsce coś na kształt naciśnięcia klawisza „USUŃ” na twoim komputerze wszystkich zbędnych plików, aby dłużej tam nie pozostawały i nie były automatycznie wywoływane.

Metoda Bars to sposób na powrót do swojego Wewnętrznego Domu i spotkanie się ze swoją Świadomością. To powrót do działania w życiu z poziomu Stwórcy swojej rzeczywistości.

Pragniemy, aby jak największą ilość ludzi skorzystała z dobroczynnego wpływu rozkodowywania Bars. Warto tego doświadczyć na własnej skórze.

Zatem w ramach projektu „Szerzenie świadomości wśród białostockiej ludności.” 🙂 zapraszamy wszystkich Wojowników Światła na spotkanie. Miło pogawędzimy o sprawach dla nas istotnych, o tym czym jest Access Bars.

Miejsce: SZTUKA KOCHANIA Instytut Pozytywnych Wibracji w Białymstoku, ul. Waryńskiego 6/6
==>> osoby praktykujace Bars – 10zł
==>> osoby chętne do skorzystania z sesji Bars – 50zł/30-40min

Bardzo prosimy o telefoniczne zgłoszenie udziału. O mozliwości odbycia sesji Bars decyduje kolejnosc zgłoszeń, liczba mogących wziąć udział ograniczona jest do ilości praktyków Bars.

Dodatkowe informacje i zapisy:
Elżbieta Czaczkowska – 506 236 545