Sesja grupowa Trans-mutacyjna (150min) w skali Solfeggio.


Data/Czas
Data - 27/05/2017
17:00 - 19:30

Lokalizacja
Ajna Centrum Rozwoju

Kategorie


Niedziela – 27 maja 2017 r. (sobota)
godz. 17.00 – 19.30
AJNA Centrum Rozwoju ul. Waryńskiego 4/7 w Białymstoku
koszt: 150 zł

Sesje Grupowe Transmutacyjne( 150min)

Są to sesje o charakterze transowym (mózg przełącza się na tryb ALFA),  który stymuluje proces samo-zdrowienia wskutek aktywacji DNA.  Sesja rozpoczyna się medytacją, mającą na celu mocne zakotwiczenie się w ciele fizycznym, które jako jedyne pozwala odzyskać siebie i nabyć umiejętności  podwyższenia własnych wibracji, co jest nieodzowne do opuszczenia „strefy cierpienia” mającej wpływ na nasze zdrowie i jakość życia.

Świadomość ludzka ograniczona do Ego , umożliwia człowiekowi jedynie  doświadczać życia w obrębie parametrów sterowanej zewnętrznie, iluzorycznej , na bieżąco programowanej rzeczywistości , którą odbieramy poprzez zmysły. Jedynie „przełączenie się ze ” strefy mentalno-emocjonalnej ma wyższe parametry wibracyjne Serca, pozwala otworzyć się na komunikację z Samym Sobą(Wyższa Jaźń). Zastosowanie dźwięku naturalnego (nie-przetworzonego cyfrowo) znamiennie ułatwia i przyspiesza ten proces. Szczególnie wibracje krzemionki (Si02) , przenoszone poprzez instrumenty kryształowe(misy, piramida, kamerton, lira), wspomagają procesy transmutacyjne, czyli wymianę atomów węgla na atomy krzemu w naszych ciałach fizycznych.

 Zakresy częstotliwości znanej nam rzeczywistości 3D „zwijają się „pod naszymi stopami, co implikuje u większości ludzi stan wewnętrznego i zewnętrznego chaosu. Przejawia się to brakiem poczucia bezpieczeństwa , radości i harmonii zdrowotnej. Obecna sytuacja wibracyjna na Ziemi niejako „wymusza”na nas konieczność harmonicznego strojenia ciała fizycznego . Skala Solfeggio emitowana głosem i instrumentami, pozwala wyjść poza spektrum częstotliwości nieorganicznego oprogramowania mózgu (umysł). W tym stanie ciało fizyczne ulega głębokiej regeneracji, wskutek aktywacji wszystkich mechanizmów „samo-uzdrawiających” oraz odzyskania dostępu do organicznej siatki Ziemi . Doświadczanie życia w iluzji systemowo stwarzanych ograniczeń (cały system ludzkich wierzeń) jest nierozłącznie związane z szeroko pojmowanym cierpieniem, które znika w momencie „przepięcia się” na wyższe oktawy życia (nowe linie czasowe), poza strefą umysłu . Ten stan jest osiągalny dzięki   opuszczeniu identyfikacji z  nie-organicznym „teatrem ziemskiej iluzji” ,czyli wejściu w organiczną rzeczywistość.

Już Nicola Tesla mówił, że 3,6,9 TO KOD WYJŚCIA POZA MATRIKS 3D. To jest 9 częstotliwości antycznej Skali Solfeggio, które po zsumowaniu dają 3 zestawy cyfr 3,6,9 Właśnie dlatego Antyczne Gregoriały oparte o te częstotliwości zostały przebiegle wykasowane , by ludzkość nie mogła poprzez muzykę wyjść poza Matriks nieorganicznego Hologramu Ziemskiej Egzystencji, znanej nam jako jedyną istniejącą rzeczywistość,choć nią nie jest. Korzystanie z dźwięków Skali Solfeggio, poprzez emisję głosową daje nam szansę na UWOLNIENIE, z której szkoda by było nie skorzystać. Już teraz wiem, że nic nie dzieje się przypadkiem i moje nieustanna praca głosowa w obrębie  tych częstotliwości ma większy sens niż myślałam. Właśnie dlatego podjęłam się Projektu . który nazwałam „transmutacyjnym”.

Zapisy telefoniczne: Ela 506 236 545