SESJA TAROTA W BIAŁMSTOKU


Data/Czas
Data - 20/03/2017 - 30/12/2018
00:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


Sesje taroterapii i doradztwa życiowego 

– Jesteś teraz w trudnej sytuacji życiowej?
– Nie możesz zdecydować, które rozwiązanie wybrać?
– Może masz problemy międzyludzkie w domu lub w pracy?
– Doskwiera ci złe samopoczucie i poczucie braku spełnienia?
– Pragniesz lepiej zrozumieć siebie?
– Trzeba przetestować kandydatów dla Twojej firmy?
– Zastanawiasz się czy ta osoba jest TĄ jedyną?
– Rozważasz podjęcie współpracy, wejście w ryzykowne, ale kuszące przedsięwzięcie?

Karty jako narzędzie do porozumiewania się z podświadomością towarzyszą mi od dzieciństwa. Początkowo były to karty klasyczne, pierwszego Tarota narysowałam sobie sama, bo jako dziecko nie posiadałam jeszcze środków aby je sobie kupić. W międzyczasie były RUNY, Wyrocznia I-CING, wahadełko… Po latach stwierdziłam, że zupełnie nie istotne jest jakimi narzędziami się posługuję… że mogą być to równie dobrze fusy kawy lub lot ptaka, chmury… najważniejsza jest „końcówka” czyli człowiek, który trzyma je w dłoni, czyli JA i moje OTWARCIE na PRAWDĘ, SAMOŚWIADOMOŚĆ i POKORA WOBEC ŻYCIA.

Jako nastolatka zdałam sobie sprawę, że praca z drugim człowiekiem to nie jest zabawa i należy do tego podchodzić z dużą odpowiedzialnością i czystością intencji. Dlatego w pierwszej kolejności postanowiłam skupić się na swoim rozwoju, oczyszczaniu podświadomości z iluzji i niekontrolowanych punktów widzenia i przekonań, które mogą zniekształcać obraz świata. Uczestniczyłam w szerokim wachlarzu warsztatów o tematyce mantycznej, rozwijającej duchową świadomość.

Karty to doskonały partner do rozmów, zgłębiania istoty problemów, nurtujących nas spraw, jednak jako wyroczni go nie wolno traktować. Osiągnięcia fizyki kwantowej potwierdzają, jak potężnym narzędziem do kreowania rzeczywistości jest ludzka uwaga podszyta intencją i emocjami. Zatem sesja Tarota stanowi jedynie/aż analizę energii obecnych w danym momencie naszego życia, ujrzenie ewentualnych skutków/ konsekwencji swojego działania. Na jej podstawie klient może podjąć odpowiednie kroki. W kartach niczym w lustrze przyglądamy się sobie, swojemu obecnemu stanowi świadomości, emocjom. Po szczerej rozmowie ze swoją podświadomością możemy chwycić ster w swoje ręce i pokierować życiem zgodnie z wolą.
Sesja tarota w moim wydaniu to wejście w moment TU i TERAZ, ROZPOZNANIE i UMOŻLIWIENIE podjęcia wyboru co do dalszej drogi. Tarot w moich rękach to doradca, drogowskaz, przyjaciel do rozmowy. Jeśli jesteś gotów/gotowa otworzyć się na prawdę i wziąć odpowiedzialność za swoje życie to zapraszam na sesję 🙂

Elżbieta Czaczkowska FLOW tel. 506 236 545