Sesje Masaż MER – Mięśniowo Powięziowego Rozluźnienia Energetycznego.


Data/Czas
Data - 01/07/2016 - 04/07/2016
Całodniowe

Lokalizacja
Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok. 7

Kategorie


Masaż MER – Mięśniowo Powięziowego Rozluźnienia Energetycznego.

Masaż ten charakteryzuję się głębokim, pełnym obecności, rozluźniającym dotykiem. Jest to holistyczny masaż, który łączy dwa poziomy doświadczania: ciało i emocje. Poprzez głęboki masaż powięzi oraz mięśni można dotrzeć do samego źródła napięć, bólu i emocjonalnych blokad. Powięź to unerwiona i unaczyniona tkanka łączna, która oplata wszystkie części ciała. Jeśli zamieszkują w niej napięcia zaciska ona mięśnie co prowadzi do bólu i niewygodny w ciele. Masaż Mer to połączenie głębokiej uważności oraz precyzji dotyku. To powrót do domu, przyjemności bycia we własnym ciele.
Osoba masowana dzięki skupieniu uwagi na głębokim oddechu, świadomą obecność w swoim ciele podczas masażu współpracuję z masażystką. W taki sposób oprócz fizycznych napięć można również uwolnić z ciała stłumione, nie wyrażone emocje tkj. złość, lęk, smutek, radość..
Więcej na temat masażu MER można znaleźć tutaj:
http://strefarozwoju.pl/blogi/wpis/milosc-obecnosc-technika
https://www.youtube.com/watch?v=6n0FeoUAHsg

Masaż wykonuję: Anna Satya. Ukończyła kursy Certyfikowanego Treningu MER Mięśniowo Powięziowego Rozluźnienia Energetycznego z Satyarthim Peloquin’em. Jest miłośniczką rozwoju osobistego, duchowości oraz życia w zgodzie z naturą. Od 10 lat praktykuje medytację ucząc się u wielu duchowych nauczycieli. Oprócz masażu zajmuję się prowadzeniem ceremonii kambo (www.kambospirit.com) oraz kakao.

Termin: 1-4 lipca 2016r. (piątek – poniedziałek) godzinę ustalamy telefonicznie
tel. 535 318 279, 506 236 545
Koszt: 150 zł (1,5 godziny )