Nelly Radwanowska – Szkolenie uzdrawiania/strojenia dźwiękiem kamertonów planetarnych.


Data/Czas
Data - 01/10/2016 - 02/10/2016
Całodniowe

Lokalizacja
Białystok, ul. Waryńskiego 4 lok. 7

Kategorie


Celem tego 2-dniowego spotkania jest zapoznanie się z funkcjonowaniem człowieka jako Istoty elektro-magnetycznej wpisanej w 15-to wymiarowy Matriks Czasu.
Postrzeganie każdej żywej istoty z poziomu energii E-M istniejącej na Ziemi  bardzo ułatwia zrozumienie przyczyny i mechanizmów powstawania chorób i ich leczenia. Jeśli znamy główne energetyczne zasady według których kręci się nasze życie na obecnym planie ziemskim, wtedy z łatwością i jasnością możemy
oddziaływać na swoje ciało, emocje i usuwać „przeciwieństwa losu” stosując dźwięk.
Na spotkaniu przedstawię proste techniki zastosowania kamertonów (Ziemi i Słońca) do samodzielnego otwarcia Osobistej Siatki Elektromagnetycznej (u siebie i innych), której aktywność umożliwia przywrócenie aktywności DNA w obrębie wyższych frekwencji, co z kolei pozwala „zainstalować się „ w nowych warunkach harmonicznych Ziemi 5D. Konsekwencją tych procesów jest uruchomienie mechanizmów samo-zdrowienia , których operacyjność zależy jedynie od stopnia aktywności naszego DNA, w którym znajduje się informacja „jak wyleczyć swoje ciało”.
vb
Przedstawię również szybką i skuteczną metodę łączenia dźwiękiem kamertonów, poprzez punkty akupunkturowe, całego systemu meridian w celu odblokowania zaburzeń przepływu energii.
Znając  Zasadę Pięciu Żywiołów w kontekście poruszania się dźwiękiem w obrębie ciała ludzkiego, możliwe jest szybkie i skuteczne przywracanie harmonii i zdrowia. Jest to bardzo logiczny a zarazem prosty system diagnostyczno-terapeutyczny, który bardzo ułatwia pracę dźwięko-terapeuty.
Zostanie on omówiony w zakresie pozwalającym na swobodne poruszanie się dźwiękami kamertonów.
Pragnę podkreślić, że nie jest wymagana szczegółowa znajomość przebiegu meridian, do tego by wykonywać prezentowane techniki. Biorąc pod uwagę, że osoby biorące udział w szkoleniu niekoniecznie muszą się znać na medycynie chińskiej ani na fizyce kosmosu, moje wszystkie wypowiedzi są bardzo proste do zrozumienia dla większości Istot zainteresowanych tematem. Szkolenie pozwala bez
konieczności dalszych studiów na ten temat rozpocząć skuteczną prace z energiami poprzez dźwięk w szerokim rozumieniu.
W SOBOTĘ PO ZAJĘCIACH BĘDZIEMY MIELI MOŻLIWOŚĆ WYPRÓBOWANIA NABYTYCH UMIEJĘTNOŚCI – WYKORZYSTUJĄC SWÓJ GŁOS WSPÓLNIE SHARMONIZUJEMY SIĘ Z WIBRACJĄ ZIEMI CO BARDZO UŁATWI NAM DALSZY ROZWÓJ.

mqdefaultMetody które , które pozwoliły mi uwolnić się od ograniczających oprogramowań umysłu-ego , a co za tym idzie umożliwiły mi komunikację z Prawdziwą Sobą, są niezwykle proste i efektywne. Nie wymagają szczególnych predyspozycji poza Intencją zmiany i Samo-dyscypliną w ustawicznym utrzymywaniu świadomości na poziomie 5-go wymiaru swego istnienia. To pozwala na uruchomienie mechanizmów samo-zdrowienia ciała fizycznego i przyspieszenie procesów transmutacyjnych, mających na celu „przepięcie„się na wyższe frekwencje życia biologicznego (ciało węglowo-krzemowe). Cały proces opiera się o wiedzę , oddech i dźwięk. I właśnie to będzie na naszym uwalniającym spotkaniu!

– Nelly Radwanowska

Więcej informacji o działalności  dr Nelly Radwanowskiej  znajdziesz na jej stronie http://nellyradwanowska.com/

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi na youtoube https://www.youtube.com/results?search_query=nelly+radwanowska

23031367970_aaebabf9e0

Koszt zależy od terminu wpłaty zaliczki : 800zł – (do 31.08), 1000 zł – (po 01.09.2016)

(bezzwrotna zaliczka 300,- gwarantuje miejsce na szkoleniu).

Dane do przelewu:

Elżbieta Czaczkowska – Białystok

Nr. konta 73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

INFORMUJEMY, ŻE…

Prowadzone są zapisy na konsultacje indywidualne z Dr Nelly Radwanowską – liczba miejsc ograniczona jest do 5 osób.

30 września (piątek) dostępne są godziny: 12.00-13.15;     13.30-14.45;     15.00-16.15; 16.30-17.45)   oraz

1 października (sobota) w godz. 9.00-10.15

KOSZT:

– konsultacje doradczo-homeopatycznej lub strojenie kamertonami – 75 min./300 zł (w cenie zawiera się koszt leku)
– sesja doradczo-homeopatyczno-kamertonowa – 2,5 godz/450 zł (w cenie zawiera się koszt leku)

Miejsce: Holistyczna Klinika, Białystok ul. Waryńskiego 4 lok. 6

Zapisy i dodatkowe informacje: Elżbieta Czaczkowska 506 236 545

Wszystkie  „cierpienia fizyczne i dramaty życiowe”  są odwzorowaniem nieorganicznego konstruktu umysłu/ego, z którym utożsamia się  człowiek . „Rzeczywistość” zmysłowo postrzegana jest iluzorycznym obrazem, który manifestuje się tylko i wyłącznie w  zakresach częstotliwości myśli i emocji ludzkich. Opuszczenie  pasma emocjonalnego jest równoznaczne ze zmianą osi wirowania cząsteczek energii-świadomości i opuszczeniem matriksu 3D, którego podstawą przejawiania się jest iluzoryczny konstrukt  czaso-przestrzenny . Dźwięki naturalne są najdoskonalszymi kotwicami ułatwiającymi Istocie przełączyć się na częstotliwości zsynchronizowane z organiczną wibracją Ziemi, znajdującej się już w nowych „parametrach wibracyjnych” poza znaną nam czaso-przestrzenną matrycą życia.

 STROJENIE ciała ludzkiego przywraca operacyjność „systemu samo-naprawczego” ,poprzez wejscie w stan alfa mózgu  i aktywowanie  DNA, w którym zawarta jest pełna informacja niezbędna do uzyskania stanu zdrowia i świadomości.

ODDECH, DŹWIĘK, HOMEOPATIA są dla mnie istotnymi kotwicami dla intencji  podczas spotkań z osobami  przychodzącymi po pomoc. – dr Nelly Radwanowska