Ustawiania Systemowe w Białymstoku.


Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data - 15/11/2015
Całodniowe

Lokalizacja
PZMOT

Kategorie


15 listopada Białystok

zapraszamy na

USTAWIENIA SYSTEMOWE Z MARTĄ ROZWADOWSKĄ

Podczas warsztatu będziemy pracować nad dowolnymi tematami dotyczącymi spraw głęboko osobistych, rodzinnych, zawodowych, związkowych, zdrowotnych, czy też relacyjnych.

images (3)

Ustawienia systemowe to forma pracy nad problemami własnymi i naszych bliskich (nie zawsze z koniecznością ich udziału w warsztacie), która pozwala odkryć źródło i strukturę naszych uwikłań oraz mechanizmów karmicznych, które realizujemy.

Twórcą metody jest Bert Hellinger, który zebrał w spójną całość: wiedzę nurtu systemowego w terapii, wiedzę wielu pierwotnych kultur dotyczącą życia i funkcjonowania w nim, wreszcie wiedzę zwykłych prostych ludzi takich jak Ty i ja. Dostrzegł też uniwersalne mechanizmy, czasami nadał im nazwy, gdy były dotąd nienazwane lub różnie określane. Hellinger pozwolił też, by w pracy z drugim człowiekiem do głosu doszedł wgląd. Prowadzący ustawienia pomaga dojść do głosu prawdzie o tym, co działa w naszym życiu, pokazuje siły, które nas prowadzą i ku czemu sami powinniśmy się zwrócić, by odzyskać swobodę w naszym tu i teraz. W efekcie tej pracy ludzie doświadczają prawdziwych cudów w swoim życiu – przychodzą głębokie zmiany na wszelkich poziomach funkcjonowania, a zadawnione problemy znajdują swoje rozwiązania.

CZAS:
15 listopada 2015 (godz. od 9.00 do 20.00)

MIEJSCE:
Białystok, ul. Jana Pawła II 52 (budynek PZMOT, II piętro, wjazd od ulicy Wierzbowej)

CENA:
Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi:
– udział z własnym Ustawieniem – 420 zł
– udział w roli Obserwatora – 150 zł /sobota

O uczestnictwie w zajęciach decyduje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł na konto
73 1240 2890 1111 0010 0981 2302 w tytule przelewu proszę wpisać imię, nazwisko i numer swojego telefonu

UWAGA:
Dla osób, które brały już wcześniej udział w warsztacie Ustawień Marty Rozwadowskiej lub Ewy Renaty Cyzman-Bany – wstęp w roli Obserwatora za dowolną, symboliczną opłatą.

ZAPISY:
lub telefonicznie u organizatora – Elżbieta – t: 506 236 545

MARTA ROZWADOWSKA O SOBIE:

foto_rozwadowska_marta1
Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą Ustawień Systemowych, z zamiłowania – artystą plastykiem (z ukochaną akwarelą w tle).

Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze z uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze.
Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych.

Pracowałam z osobami dorosłymi (dotkniętymi zaburzeniami nerwicowymi, depresja, schizofrenią, kryzysami życiowymi i zdrowotnymi) oraz z dziećmi (z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną i fizycznie) a także ich Rodzinami.

Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję. Od ponad ośmiu lat uczę się nowych przestrzeni Ustawień Systemowych od Ewy Renaty Cyzman-Bany, której wdzięczność składam teraz moją pracą.
Uczestniczyłam w warsztatach, seminariach, kongresie i obozie szkoleniowym Berta i Sophie Hellinger.
Ukończyłam szkołę ustawień rodzin Gerharda Walpera oraz wiele innych szkoleń ustawieniowych.
Prowadzę warsztaty Ustawień Systemowych w Instytucie Ustawień Systemowych. Niekiedy włączam w nie różne formy działań plastycznych. Jestem też superwizorem i terapeutą w prowadzonym przez Ewę Renatę Cyzman-Bany Centrum „Metamorfozy” – ośrodku głębokich przemian dla osób z uzależnieniami i innymi bardzo poważnymi problemami (np. ciężkie depresje, autyzm, anoreksja) metodami Ustawień Systemowych i autorskimi ERCB.

Do zobaczenia :)

POLECANE KSIĄŻKI:

Porządki miłości czyli być sobą i żyć swoim życiem – Bert Hellinger

Wielki konflikt  – Bert Hellinger

Porządki pomagania czyli jak kiedy i komu skutecznie pomagać – Bert Hellinger

Daj mi rząd dusz  – Bert Hellinger