Ustawienia Prenatalne – W ciepłym brzuchu mamy.


Data/Czas
Data - 16/09/2017 - 19/09/2017
09:00 - 19:00

Lokalizacja
Sztuka Kochania - Instytut Pozytywnych Wibracji

Kategorie


W ciepłym brzuchu Mamy.

Czterodniowy warsztat integrujący własne doświadczenia prenatalne i okołoporodowe.
To tu u naszego poczatku kształtują się na nasze osiowe dynamiki, to tu jesteśmy już kochającymi Dziećmi naszych Rodziców, to tu nasz pierwszy świat, doświadczenia i przeżycia…
To tu nasze pierwsze przekonania o otaczającym świecie, poczucie czy jesteśmy „chciani” przez innych, czasami pierwsze doświadczenia zagrożenia życia (naszego lub naszej Mamy), czasami bolesne rozłąki tuż po naszych narodzinach.

Warsztat będzie prowadzony metodą ustawień systemowych.
Twórcą metody jest Bert Hellinger, który zebrał w spójną całość: wiedzę nurtu systemowego w terapii, wiedzę wielu pierwotnych kultur dotyczącą życia i funkcjonowania w nim, wreszcie wiedzę zwykłych prostych ludzi takich jak Ty i ja. Dostrzegł też uniwersalne mechanizmy, czasami nadał im nazwy, gdy były dotąd nienazwane lub różnie określane. Hellinger pozwolił też, by w pracy z drugim człowiekiem do głosu doszedł wgląd. Prowadzący ustawienia pomaga dojść do głosu prawdzie o tym, co działa w naszym życiu, pokazuje siły, które nas prowadzą i ku czemu sami powinniśmy się zwrócić, by odzyskać swobodę w naszym tu i teraz.

Zapraszam, Marta Rozwadowska.

CZAS:
Sobota (16.09) godz. 9.00 -19.00
Wtorek (19.09) godz. 10.00 – 18.00
W trakcie warsztatu przewidywane są przewy, w tym 2 godzinna przerwa obiadowa.

MIEJSCE:
Białystok, ul. Waryńskiego 6/6 SZTUKA KOCHANIA Instytut Pozytywnych Wibracji

CENA:
Koszt uczestnictwa w 4-dniowym warsztacie wynosi 750 zł.

ZAPISY:
Elżbieta letsbe@o2.pl t. 506 236 545

MARTA ROZWADOWSKA O SOBIE:

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą Ustawień Systemowych, z zamiłowania – artystą plastykiem (z ukochaną akwarelą w tle).

Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze z uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze.
Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych.

Pracowałam z osobami dorosłymi (dotkniętymi zaburzeniami nerwicowymi, depresja, schizofrenią, kryzysami życiowymi i zdrowotnymi) oraz z dziećmi (z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną i fizycznie) a także ich Rodzinami.

Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję.