Ustawienia Systemowe – Po prostu kobiecość.


Data/Czas
Data - 06/07/2017 - 09/07/2017
10:00 - 17:00

Lokalizacja
PZMOT

Kategorie


Spotkanie w Kobiecym kręgu, do którego będziemy zapraszać też w naszych Duszach i Sercach nasze Mamy, Babcie, Teściowe oraz inne Kobiety z naszych Rodzin.
Powąchamy własną Kobiecość i Seksualność, pozwalając im się zagościć w nas samych.
Bedzimy się też cieszyć wzajemnym towarzystwem i pięknem, które zawsze można odkryć na nowo, bo jak mówiła Maria Czubaszek „Wszystkie Kobiety są piękne, tylko po niektórych tego nie widać”. Wydobądźmy je na świtało dzienne.

Warsztat tylko dla Kobiet, o Kobietach, na rzecz Kobiecości i wszelakich jej aspektów 🙂

Prowadzony będzie metodą nowych, cichych ustawień systemowych. Twórcą metody jest Bert Hellinger, który zebrał w spójną całość: wiedzę nurtu systemowego w terapii, wiedzę wielu pierwotnych kultur dotyczącą życia i funkcjonowania w nim, wreszcie wiedzę zwykłych prostych ludzi takich jak Ty i ja. Dostrzegł też uniwersalne mechanizmy, czasami nadał im nazwy, gdy były dotąd nienazwane lub różnie określane. Hellinger pozwolił też, by w pracy z drugim człowiekiem do głosu doszedł wgląd.
Prowadzący ustawienia pomaga dojść do głosu prawdzie o tym, co działa w naszym życiu, pokazuje siły, które nas prowadzą i ku czemu sami powinniśmy się zwrócić, by odzyskać swobodę w naszym tu i teraz.

Zapraszam, Marta Rozwadowska.

KOSZT uczestnictwa w warsztacie wynosi 750 zł
Dla Kobiet uczestniczących kiedykolwiek w moich warsztatch cena specjalna – 500 zł. 🙂

Na miejscu jest możliwość noclegu – szczegóły podam przy zapisie.

MIEJSCE:
Białystok, Polski Związek Motorowy, Al. Jana Pawła II 52, II pietro.

Pracujemy od 10.00 do około 19.30.
W międzyczasie przewidziane są przerwy, w tym około dwu godzinna obiadowa.

ZAPISY i DODATKOWE INFORMACJE:
Elżbieta: 506 236 545 

MARTA ROZWADOWSKA O SOBIE:

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą Ustawień Systemowych, z zamiłowania – artystą plastykiem (z ukochaną akwarelą w tle).

Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze z uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze.
Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych.

Pracowałam z osobami dorosłymi (dotkniętymi zaburzeniami nerwicowymi, depresja, schizofrenią, kryzysami życiowymi i zdrowotnymi) oraz z dziećmi (z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną i fizycznie) a także ich Rodzinami.

Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję.