USTAWIENIA SYSTEMOWE Związki. Warsztat dla Sparowanych i Singli – Białystok


Data/Czas
Data - 22/08/2015 - 27/08/2015
Całodniowe

Lokalizacja
ul. Jana Pawła II 52

Kategorie


Dla związku ważne jest, że ma pierwszeństwo przed byciem rodzicami, bowiem bycie rodzicami jest kontynuacją związku. Jeśli jakaś para ma trudności i prosi mnie o radę, wtedy często pytam: „Co ma dla was pierwszeństwo: bycie rodzicami, czy bycie parą?”. Albowiem jeśli para ma dzieci, często bycie rodzicami zabiera całą energię i dla pary niewiele wówczas pozostaje. Miłość rodziców do dzieci karmi się miłością pary, jest jej kontynuacją. Jeśli więc relacja pary znów może zająć pierwsze miejsce, wtedy udaje się też lepiej bycie rodzicami. A przede wszystkim: dzieci, które widzą, że ich rodzice się kochają, czują się bardzo szczęśliwe. – B. H.
0_0_0_0_250_187_csupload_65041183Podczas warsztatu przyjrzymy się wielu procesom, nieuświadomionym przyczynom problemów w związkach. Poprzez prace ustawieniowe każdy z Uczestników będzie miał możliwość spotkania się z własnymi sprawami, które determinują jego obecne i przyszłe relacje partnerskie oraz pole możliwości w przyszłych związkach. Na warsztat może przyjść para lub jeden z partnerów, zapraszam również osoby, które mają problemy ze stworzeniem udanego związku.Ustawienia systemowe to forma pracy nad problemami własnymi i naszych bliskich (nie zawsze z koniecznością ich udziału w warsztacie), która pozwala odkryć źródło i strukturę naszych uwikłań oraz mechanizmów karmicznych, które realizujemy.Twórcą metody jest Bert Hellinger, który zebrał w spójną całość: wiedzę nurtu systemowego w terapii, wiedzę wielu pierwotnych kultur dotyczącą życia i funkcjonowania w nim, wreszcie wiedzę zwykłych prostych ludzi takich jak Ty i ja. Dostrzegł też uniwersalne mechanizmy, czasami nadał im nazwy, gdy były dotąd nienazwane lub różnie określane. Hellinger pozwolił też, by w pracy z drugim człowiekiem do głosu doszedł wgląd. Prowadzący ustawienia pomaga dojść do głosu prawdzie o tym, co działa w naszym życiu, pokazuje siły, które nas prowadzą i ku czemu sami powinniśmy się zwrócić, by odzyskać swobodę w naszym tu i teraz. W efekcie tej pracy ludzie doświadczają prawdziwych cudów w swoim życiu – przychodzą głębokie zmiany na wszelkich poziomach funkcjonowania, a zadawnione problemy znajdują swoje rozwiązania.Hand-heartsZapraszam wszystkie kobiety i mężczyzn w każdym wieku, którzy pragną udanego związku, miłości i życia. Zdaniem Hellingera „właśnie związek pary, miłość jest spełnieniem życia, celem rozwoju dziecka, a potem młodego człowieka”.
CZAS:
22-27 sierpnia 2015 (codziennie od 9.00 do wieczora)
MIEJSCE:
Białystok, ul. Jana Pawła 52 (trzecie piętro, wjazd z ulicy Wierzbowej).
KOSZT uczestnictwa w warsztacie wynosi: 1800 zł
O uczestnictwie w zajęciach decyduje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł na konto
73 1240 2890 1111 0010 0981 2302 w tytule przelewu proszę wpisać imię, nazwisko i numer swojego telefonu
ZAPISY i DODATKOWE INFORMACJE:  telefonicznie, Elżbieta 506 236 545pobrane
MARTA ROZWADOWSKA O SOBIE:
Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą Ustawień Systemowych, z zamiłowania – artystą plastykiem (z ukochaną akwarelą w tle).Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze z uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze.
Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych.Pracowałam z osobami dorosłymi (dotkniętymi zaburzeniami nerwicowymi, depresja, schizofrenią, kryzysami życiowymi i zdrowotnymi) oraz z dziećmi (z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną i fizycznie) a także ich Rodzinami.Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję. Od ponad ośmiu lat uczę się nowych przestrzeni Ustawień Systemowych od Ewy Renaty Cyzman-Bany, której wdzięczność składam teraz moją pracą.
Uczestniczyłam w warsztatach, seminariach, kongresie i obozie szkoleniowym Berta i Sophie Hellinger.
Ukończyłam szkołę ustawień rodzin Gerharda Walpera oraz wiele innych szkoleń ustawieniowych.Prowadziłam warsztaty ustawień systemowych w Instytucie Ustawień Systemowych. Niekiedy włączając w nie różne formy działań plastycznych. Byłam też superwizorem i terapeutą w prowadzonym przez Ewę Renatę Cyzman-Bany Centrum „Metamorfozy” – ośrodku głębokich przemian dla osób z uzależnieniami i innymi bardzo poważnymi problemami (np. ciężkie depresje, autyzm, anoreksja) metodami ustawień systemowych i autorskimi ERCB.
Aktualnie współpracuje nadal z Instytutem oraz Ewą Renatą Cyzman Bany, prowadząc własne przedsięwzięcie – Pracownię Ustawień Systemowych.

Polecamy do obejrzenia filmy:
Polecane książki:
wielkiporządki
dajporządki 2