Warsztaty Nowych Ustawień Systemowych, prowadzonych przez Martę Rozwadowską


Data/Czas
Data - 27/01/2017 - 12/02/2017
Całodniowe

Lokalizacja
Warszawa

Kategorie


 

styczeń – luty 2017

14.01 Białystok Warsztat Nowych Ustawień Systemowych. (Ze względu na duże zainteresowanie w tym miesiącu to drugi warsztat w tym miesiącu. Pracujemy od 9.30 do około 17.00, bez przerwy obiadowej. Koszt 300 zł. Kolejny warsztat w Białymstoku planowany jest na 5 marca 🙂 )

 

15.01  Warszawa – Warsztat Nowych Ustawień Systemowych. (koszt 300 zł)

 

27 – 29 01  Droga Serca ku Mamie i Tacie. (Jak każdy z warsztatów tematycznych odbędzie się w Warszawie. Na miejscu jest możliwość noclegu – osoby zainteresowane tą opcję proszę o wcześniejszy kontakt, liczba materacyków ograniczona. Koszt uczestnictwa w warsztacie 700 zł.)

 

04 – 07.02  Seksualność rodowa i osobista. (Warszawa. Koszt uczestnictwa w warsztacie 900 zł)

 

11 – 14.02  Związki serc. (Warsztat Nowych Ustawień Systemowych dla Sparowanych i Singli. Warszawa. Koszt uczestnictwa w warsztacie 900 zł)

 

12.02  Warszawa – Warsztat Nowych Ustawień Systemowych. (koszt 300 zł)

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich warsztatów na fb stronie „Pracowania Ustawień Systemowych” (nie trzeba mieć własnego konta na facebook by zajrzeć na tą stronę)

https://www.facebook.com/Pracownia-Ustawie%C5%84-Systemowych-424549504378282/

w zakładce „Wydarzenia”

https://www.facebook.com/pg/Pracownia-Ustawie%C5%84-Systemowych-424549504378282/events/?ref=page_internal

Zapisy i dodatkowe informacje:

Marta Rozwadowska, telefon 605 746 946, martarozwadowska@o2.pl

O najbliższym warsztacie tematycznym:

27 – 29 01  Droga Serca ku Mamie i Tacie.

„Dotarcie” do Rodziców to DROGA SERCA …

Droga powrotu do poczucia połączenia z nimi, czasem żegnając się z marzeniem, że oni się zmienią… że można coś „nadrobić”… że można się obejść w życiu bez połączenia z nimi na poziomie energetycznym. Że coś stało się „nie tak” pomiędzy nami a Tatą lub Mamą…

Droga serca, na której powrót zależy od nas samych, czasem spraw systemowych, które wydawać by się mogły „przeszkodami”. Gdy życzliwie się ku nim zwrócimy, okazują się przestrzeniami i osobami, które są strażnikami jakiejś większej miłości lub miejscem obolałym z jej braku… I gdy na nie otworzy się się serce, okazuje się, że można podejść już bliżej…

To co z pola między nami a Rodzicami (bez względu na to czy byli fizycznie obecni w naszym życiu) przenosimy na wszystkie późniejsze relacje z ludźmi ( w związkach, z przyjaciółmi, współpracownikami, panią z warzywniaka też). Niedożyte lub ciągle odtwarzane uczucia, mniej lub bardziej ukryte trudności między nami a Rodzicami, determinują też w nas wiele procesów mentalnych, to jak się obchodzimy sami ze sobą i czego doświadczamy ze świata zewnętrznego.

Gdy we własnym Sercu i Duszy dożywamy co nasze, robimy kolejny krok ku nim (często to droga wieloetapowa) okazuje się, że to my łagodniejemy, czujemy się szczęśliwsi i wolniejsi, często rejestrując zmiany w sprawach, których byśmy nie podejrzewali jako zależnych i powiązanych z polem relacji pierwotnych, czyli z tych z Mama i Tatą.

Warsztat będzie prowadzony metodą nowych cichych ustawień systemowych.

Twórcą metody jest Bert Hellinger, który zebrał w spójną całość: wiedzę nurtu systemowego w terapii, wiedzę wielu pierwotnych kultur dotyczącą życia i funkcjonowania w nim, wreszcie wiedzę zwykłych prostych ludzi takich jak Ty i ja. Dostrzegł też uniwersalne mechanizmy, czasami nadał im nazwy, gdy były dotąd nienazwane lub różnie określane. Hellinger pozwolił też, by w pracy z drugim człowiekiem do głosu doszedł wgląd. Prowadzący ustawienia pomaga dojść do głosu prawdzie o tym, co działa w naszym życiu, pokazuje siły, które nas prowadzą i ku czemu sami powinniśmy się zwrócić, by odzyskać swobodę w naszym tu i teraz.

Zapraszam, Marta Rozwadowska.

MIEJSCE:
Warszawa-Ochota, ul.Kopińska 2/4 m 33.

CENA:
Koszt uczestnictwa w warsztacie wynosi 700 zł

ZAPISY:
martarozwadowska@o2.pl
605746946

MARTA ROZWADOWSKA O SOBIE:

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą Ustawień Systemowych, z zamiłowania – artystą plastykiem (z ukochaną akwarelą w tle).

Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze z uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze.
Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych.

Pracowałam z osobami dorosłymi (dotkniętymi zaburzeniami nerwicowymi, depresja, schizofrenią, kryzysami życiowymi i zdrowotnymi) oraz z dziećmi (z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną i fizycznie) a także ich Rodzinami.

Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję.