Warsztaty z Wiedźmą Anją w Białymstoku – Anioły.


Data/Czas
Data - 10/10/2015 - 11/10/2015
Całodniowe

Lokalizacja
PZMOT

Kategorie


Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Zawsze przybywają, gdy tylko je wezwiemy. Niestety nie każdy je może zobaczyć. Co krok dają nam znaki, ale nie każdy potrafi je odczytać. Chcesz poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień? Zapraszamy zatem na warsztaty, gdzie Wiedźma Anja przybliży podstawy i techniki w kontaktowaniu się z Aniołami.

W programie:
– poznanie imienia swojego Anioła Stróża
– poznanie technik kontaktowania się z Aniołami
– nauka Ochrony Archanioła Zadkiela
– tworzenie talizmanów – kontakterów anielskich
– Wprowadzenie w Stan Wizyjny, by poznać co na ten czas Anioły mają nam do powiedzenia

cena: 500 zł

O uczestnictwie w zajęciach decyduje wpłata zaliczki 200 zł
Wpłaty proszę kierować na konto, w tytule przelewu wpisując Imię, nazwisko i nr. tel. oraz dopisek Anja
73 1240 2890 1111 0010 0981 2302

Nocleg we własnym zakresie, organizator służy pomocą w jego znalezieniu 🙂

Jest możliwość indywidualnych konsultacji z Anją – 100 zł za godzinę dla uczestników warsztatów, 300 zł za 2 godz dla pozostałych

Miejsca: Białystok, ul. Jana Pawła 52 (II piętro, wjazd od ul.Wierzbowej)
Czas: 10-11 października 2015

Dodatkowe informacje i zapisy: Adela Wiksen t: 506 236 545

6Wiedźma Anja Anna o sobie:

Magią zajmuję się właściwie od poczatku tego wcielenia, w poprzednich inkarnacjach również zajmowała ona potężny obszar mojego życia. Dzięki odblokowaniu pamięci genowej na drodze samodoskonalenia i wyzwolenia się spod panowania ego posiadam dostęp do wiedzy, którą na przestrzeni wielu pobytów w ciele zdobyła moja Dusza. Dzięki temu mogę swobodnie komunikować się z Duszami pacjentów i uczniów, którzy przychodzą do mnie po pomoc. Spojrzenie z tej perspektywy ukazuje człowieka w sposób najpełniejszy i najbardziej piękny – dzięki pomocy anielskiej i współpracy z aniołami osobistymi każdego, kto zdecyduje się na skorzystanie z mojej pomocy, mam możliwość rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych problemów. Jestem magiem synkretycznym, nie zamykam się w systemach wiary – dzięki temu zachowuję otwartość i nie uczestniczę w systemie oceniania innych.

Pamiętajcie jednak, że nie można myśleć o tym, czym się zajmuję, w kategorii moich zasług. Jestem Narzędziem Anielskim – moja jest jedynie praktyka, to siły zgodne z Boskim Źródłem działają przeze mnie i uzupełniają moje ludzkie możliwości.

Więcej informacji o jej działalności znajdziesz TUTAJ >>

 

Polecamy do obejrzenia wywiadu w PorozmawiajmyTVN 

Anioły, wojna z Rosją i sakramenty kościelne.