Alina Wiktoria Kummer


Odkąd tylko pamiętam zawsze byłam ciekawa świata i ciągle czegoś poszukiwałam. Lubiłam uczyć się z pasją wszystkiego, co mnie interesowało. Później też sama uczyłam, najpierw dzieci, potem  dorosłych. Najbardziej jednak pasjonowała mnie psychologia człowieka i to,  jak działa umysł ludzki i jak można go usprawnić, by był  nam posłuszny. Wiedzę zdobytą na studiach, licznych kursach i wykładach wykorzystywałam z sukcesem w branży finansowej, w której od 1996 roku pracowałam do niedawna. Jako menadżer, dyrektor, czy specjalista od szkoleń i motywacji miałam niesamowitą możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu psychologii i komunikacji interpersonalnej. Łączyłam sferę rozwoju osobistego z biznesem, czułam w tym radość i wewnętrzną zgodę, a moje efekty w obu kierunkach stopniowo się usprawniały. Tak udawało mi się to wówczas rozumieć i odczuwać. Wierzyłam i chciałam wierzyć, że jestem w zgodzie ze sobą i mogę czynić cuda w obu sferach mojego życia.
Po niemalże dwudziestu latach poszukiwań wreszcie zrozumiałam, że moją jedyną ścieżką jest droga czystej prawdy, ścieżka serca. To serce we mnie już od kilku miesięcy wołało, żebym go posłuchała.
I wreszcie stało się, nastąpiło moje przebudzenie.
Dzisiaj moją jedyną misją jest pomóc Ci w twojej drodze do wewnętrznej prawdy. Pomóc Ci zrozumieć, jak możesz wykorzystać wiedzę z rozwoju osobistego tak, by odczuwać prawdziwą radość we wszystkim, co robisz, by czuć szczęście i spokój w  każdej jedynej i niepowtarzalnej chwili Twojego życia i cieszyć się nią jak dziecko. Budzę Cię do bycia szczęśliwym człowiekiem, w zgodzie z Twoją wiarą, sercem i Twoją prawdziwą naturą.

Joga śmiechu Joga śmiechu 

Jestem:

  • Certyfikowaną Trenerką Radykalnego Wybaczania Instytutu Colina Tippinga, metody, która skutecznie prowadzi do uzyskaniu prawdziwej wolności wewnętrznej, życia w prawdzie i szczęściu;
  • Dyplomowaną terapeutką metody Access Bars™;
  • Bioterapeutką Metody Zdenka Domancica;
  • Terapeutką metody Matryca Energetyczna, tzw. Dwupunkt;
  • Certyfikowaną trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga;
  • Twórcą własnej intuicyjnej metody uzdrawiania serca;

Ponadto:

  • Uczę rytuałów tybetańskich, sama praktykując je od ponad 9 – lat; są one sekretem wiecznej młodości, poruszają centra energetyczne w ciele człowieka i usprawniają system immunologiczny, dzięki czemu organizm ludzki odmładza się, staje się zdrowszy i sprawniejszy fizycznie;
  • Tworzę afirmacje i medytacje;
  • Piszę artykuły;
  • Bezustannie uczę się i poszukuję

Prowadzę sesje indywidualne dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie, by móc  prawdziwie cieszyć się sobą, najbliższymi i całym otaczającym światem.

(sesje prowadzę również na SKYPIE – adres: Alina.Kummer)

Inspiracje:
Terapia śmiechem„Terapia śmiechem” Charmaine Liebertz

Radykalne wybaczanie„Radykalne wybaczanie” Colin C. Tipping

Piąta umowa„Piąta umowa” Ruiz Jose, Ruiz Miguel

Medytacje i modlitwy„Medytacje i modlitwy” Ruiz Miguel, Janet Mills

Radykalne samowybaczanie„Radykalne samowybaczanie” Colin C. Tipping

Radykalna manifestacja marzeń„Radykalna manifestacja marzeń” Colin C. Tipping

Księga sekretów„Księga sekretów” Chopra Deepak

Tajemnice źródła wiecznej młodości„Tajemnice źródła wiecznej młodości”

Możesz uzdrowić swoje życie„Możesz uzdrowić swoje życie” Louise Hay

Niebiańska przepowiednia„Niebiańska przepowiednia” James Redfield

Potęga teraźniejszości„Potęga teraźniejszości” Tolle Eckhart

Przebudzenie„Przebudzenie” Anthony Mello

Tao Te Ching„Tao Te Ching” Lao Tzu